Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha mondjuk talán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha mondjuk talán ma lenne az utolsó lehetőséged?

Figyelt kérdés

Szóval hát feltettem ide a kérdést,majd belinkelem.


Az történt még azóta,hogy tegnap szakított a barátom...és annyira egy állati hülyeség miatt,hogy az már fáj.

Közben barátnőm beszélt vele,neki azt mondta,hogy ma el fog jönni hozzám,és hétvégén is készül.

Meg hogy ez a szakítás hosszabb ideig fog tartani,mint a többi.(Eddigi szakítások száma kb. 1000 és egyik sem tartott pár óránál tovább.)


Még ugye nemrég említettem neki,hogy elmegyek innen akkor és máshol teszem túl magam ezen,de tegnap erős könyörgésbe kezdett,hogy nem hagyhatom itt,mert megígértem.Mintha kétségbeesett volna.

közben ő is fenyegetett hosszú időn át ezzel,de végtére is kiderült,hogy sosem gondolta komolyan.

Hozzátette azt is még barátnőmnek,hogy nyáron szeretne dolgozni,ha végez a sulival.


Na szóval ma el fog jönni talán. Mit tehetnék?

Én már kisírtam magam,nyugodtabbnak érzem magam.


Szakítás után még msnen beszéltünk,ott írta még azt is,hogy nem tud mindenre odafigyelni,meg bocsánatot is kért. Hozzátette,hogy nem jó így,hogy féléve csak veszekszünk,és hogy tudjuk,hogyha összejönnénk,akkor megint ez lenne.

De akkor hogy jön ide,hogy tovább tart a szakítás majd?

Most van esély vagy nincs? Mert ezt a "tudjuk mi lesz" szöövegét hallottam párszor.

Meg nem értem minek készül ide fel..ha elvileg kitette a szűröm.

Jaa és kiírta msnre,hogy "Örökké szeretni foglak (nevem)..


Nos?


2010. dec. 1. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem bonyolult... képtelen vagyok felfogni. Szard le a csávót...
2010. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2010. dec. 1. 09:49
 3/8 Szesze ***** válasza:
Szerintem itt ilyen kerdeseket feltenni ertelmetlen. Tedd amit osztonosnek erzel...
2010. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tovább tart a szakítás = Jó ideig nem akar kibékülni veled
2010. dec. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem érzek semmit...nem tudom mit csináljak,hogy viselkedjek vele...

Szívem szerint mondanám,hogy legyünk együtt,de belefáradtam abba,hogy (bár a saját hülyeségeim miatt) nekem kell mostanában visszakönyörögni magam. Ez nem fair így.

Nagyon fog fájni,ha ez most tényleg végleges lesz,de úgy érzem talpraesettnek kéne mutatnom magam,de mégis miből fogja látni,hogy az is vagyok? Mit mondhatnék neki,amiből tudni fogja,hogy én összejönnék vele,de nem is számít könyörögésnek?

2010. dec. 1. 10:02
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt meg az említett szakításokból meg a minden napos viselkedésünkből minden kedves barátunk látja,hogy nem bírjuk egymás nélkül sokáig...éppen ezért valami azt súgja,hogy talán még rájöhet arra is,hogy nem akar elveszíteni. Ebben reménykedek.


Éppen tegnap kérdeztem tőle,hogy el tud-e képzelni magam mellett mást? Azt felelte,hogy nem! Hozzátette,hogy tudja,hogy ha egyszer talán szakítunk,akkor ő nagyon magányos lesz.

2010. dec. 1. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem, de éretlenek vagytok!

Tessék végre eldönteni, hogy mit akarsz. És ugyanezt üzenem neki is. Naponta szakítani? Mi ez? Valami brazil szappanopera?

Azt sajnálom a legjobban, hogy semmi fogalmatok sincs arról, hogy mi a szeretet. Ti kölcsönösen birtokolni akarjátok egymást, uralkodni a másikon. Ezért vannak az elszámoltatások, a napi szakítások, hogy a veszekedés során egymás fejéhez vágtok múltbéli, állítólagosan megbocsátott dolgokat. Még a megbocsátás fogalmát sem ismeritek.

Ebből az ördögi körből ki kéne mászni. Nem kéne beszélnetek sem egymással, mondjuk egy évig. Vagy amíg felnőttek nem lesztek agyban is. És majd akkor, ha elég érettek vagytok egy kapcsolatra, újra lehet tárgyalni a kérdést.


Vagy kínozzátok egymást, amíg csak éltek. Csak gyereket ne vállaljatok, mert ebbe ő megy tönkre.

2010. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:S

Szerintem amennyiben nyugodt életet akarsz,hagyd ott, mert, ha ő is azt mondja,hogy veszekedni fogtok meg te is, hát akkor ott tényleg az lesz!

Ne játsz zsák a foltját játékot...

Gondold át, ah neked így jó lesz békülj ki, ha nem ,mert szenvedsz , akkor ne foglalkozz.

Amúgy én szerintem valami játékszernek néz, hogy egyszer ott hagy, most meg megont kedve támadt játszani és elmegy hozzád...

Én ezt nem engedném, ha akar valamit és te is, bizonyítson!!!

Ő vágta el kettőttök közt a kapcsolatot.....

2010. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!