Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bonyolult helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult helyzetben vagyok. Tudom hogy saját magamnak kell megoldanom, de mégis szeretnék véleményt kérni. És szeretném ha csak az írna aki tényleg segiteni akar, és nem nevetni és cikizni. Rendben?

Figyelt kérdés

Szóval 4éve van barátom. Már nem úgy működik a kapcsolatunk mint régen. Egyeltalán nem érzem már jól magam vele. Nem szeretek vele szexelni sem, egyszerűen nem tud úgy felizgatni hogy akarjam. Ezzel szemben viszont van egy lány, akivel nagyon boldog vagyok. Szeretek vele lenni,mindig felvidít,foglalkozik velem. És életemben eddig senki sem tudott úgy felizgatni mint ő,senkit sem kivántam még ennyire.. Nem vagyok leszbikus ezt tudom. Viszont kezdek belé szeretni. És nagyon sokat gondolok rá(ez kölcsönös).

Nem tudom merre lépjek. A barátomat is szeretem mert 4év ,emlékek stb.. gondolom megértitek. Mit lehet ilyenkor csinálni?


2010. dec. 2. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem vagy lezbikus,de biszex attól még lehetsz.
2010. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak becsapod, neki sem jó, hogy olyan lánnyal van aki már nem szereti, sztem beszéljétek meg, és hagyjátok ezt a kapcsolatot, te meg sztem próbáld meg ezzel a lánnyal, van egy ismerős lány akinek én segítettem, pont ilyen helyzetben azóta mióta hallgatott rám,nagyon boldog, felszabadult, és most van egy barátnője is és nagyon jól elvannak, gondolod meg ez a kapcs már nem lesz jobb, és senkinek semj ó már:S

sorry de így látom

2010. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy biztos: a barátodat ahgyd ott. semmi értelme, ezt hidd el nekem én is alig tudtam kilépni...
2010. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megszokásból ne maradj a barátoddal.
2010. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2010. dec. 2. 18:41
 6/6 Éjhozó válasza:
100%
Hát a pasid szerintem felejtsd el.Akivel nem érzed jól magad az az életedből eldobott-tékozolt idő.Legyél avval,akivel jól érzed magad-még akkor is ,ha az csaj is.Bár férfiként nem örülök,hogy -1 a lehetőségeimből :)
2010. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!