Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfásultam egy óriási csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfásultam egy óriási csalódás miatt. Mit lehetne tenni, hogy visszanyerjem a hitem?

Figyelt kérdés

Nem hiszek már a szerelemben, nem hiszem, hogy tudnék újra ugyanúgy szeretni, mint rég, és azt sem hiszem, hogy vannak még becsületes és szeretnivaló emberek, akiknek pont én kellenék.

Elkeserítő, mert azt gyanítom ez külsőleg is látszik rajtam. Igaz próbálom nem kimutatni a férfiak okozta csalódottságomat. Hiába vagyok szép és aranyos, ha látják rajtam, hogy totál negatívan állok ezekhez a dolgokhoz.

Az utóbbi napokban jöttem arra rá, hogy ez lehet a gond, amiért már régóta nincs barátom. Sok a bók, sok a dícséret, mégis valami visszatartja őket. Én úgy gonolom pont ez... Mit tegyek? Nem bírom, hogy mindig csak fájdalmat érzek és soha semmi örömöm nincs a magánéletben. Nincs aki szeressen, öleljen és hozzám bújjon. És ez az én hibám. Mégsem tudok ellene mit tenni.


2010. dec. 4. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne depizz ezen. Próbálj inkáább kevésbé szoros, baráti kapcsolatokat kialakítani, és érezd jól magad. Azán lassan oldódni fog benned ez.
2010. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok csak pasiba, jokepunek mondanak sokan akarnak velem jarni de en nem bizok senkibe...

26 f

2010. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor tessék hamar egymásra találni... Uccu!!!
2010. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálj valami másra fókuszálni, amíg meg nem nyugodsz kicsit. Engem még nem szeretett senki igazándiból. És azokban az időszakokban érzem magam a legjobban, akkor már ez az egész nem is érdekel egyáltalán.

Az ember lelkiállapota pedig, mint azt jól látod, érezhető is kívülről.

22/F

2010. dec. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de tudsz ellene tenni. Amit leírtál, azon változtatni. Az már jó, ha tudod min kellene. Az első sort pedig nem hinném, hogy komolyan írtad. A második sort pedig elhiheted.
2010. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az itt a baj, hogy nem tegnap óta van ez, hanem sok sok hónapja. Nem a párkapcsolat a legfontosabb az életemben, van mire odafigyelnem és van, ami leköt. Viszont 21 évesen szeretnék egy olyan társat magam mellé, akivel nem csak egy-két hónapig vagyok eggyütt. Akivel akár tervezhetek is....

És hiába mondják sokan, hogy először egyedül kell boldognak lenni, ez nem így van. Akkor vagy teljesen boldog, ha van melletted olyan, aki szeret. Nekem ez hiányzik. Illetve ez nem jön össze... Nekem mindenki ugyanolyan, senkiben sem látok olyat, ami reményt adhatna. De megpróbálok ezen változtatni :)

2010. dec. 4. 23:55
 7/7 anonim válasza:
Szia én ugyan ebben a cipőben járok, jártam még én sem lábaltam ki teljesen ,de jó úton haladok remélem. Ne görcsölj rá,a dologra hogy én is azt hittem elvesztem meghalok stb...de próbáld megtalálni magad elvégre nem halsz meg mert most nincs senkid nem és ez a lényeg.Szedjél össze egy kis önbizalmat ,ez a lényeg ne vedd olyan komolyan az életet mindenképp a gondolkodásodon kell változtatni és beszéld ki magadból nekem így sikerült,menj bulizni ne zárkózz burokba. Lásd a dolgok jó oldalát csak pozitívan! remélem tudtam segíteni
2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!