Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátom barátnőjébe. Hogyan tehetném túl magam ezen? 17/F

Figyelt kérdés

Senkinek nem akarok rosszat, de így meg csak én őrlődök... Meg aztán, kár lenne emiatt ezt a régi barátságot "eldobni". Jóban vagyok a csajjal is, de persze csak mint barát, legalább is, ő így "tekint" rám. Kerülni nem akarom (bár nem is tudnám mert szinte minden nap látom/összefutunk suliban pl.), mert az sztem túl feltűnő lenne, ráadásul attól függetlenül, hogy nem az én barátnőm egész jól kijövünk egymással mint mondtam.


Ez már majdnem 1 éve így megy, próbáltam másik barátnőt keresni, de nem jött össze. Idén végzős, szóval próbálok év végéig kitartani. Addig csináljam tovább ezt a "színjátékot", vagy tud valaki esetleg más megoldást javasolni?


2010. dec. 10. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre 2-õt is veszithetsz!A legjobb baràtodat és a baràtnõjét!Próbàld tul tenni magadat rajta,még ha fàjni is fog.
2010. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
wowozz
2010. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamo77d ***** válasza:

Nehéz, hosszú, fájdalmas időszak lesz. De nehogy csinálj

magaddal valami butaságot! Inkább próbálj keresni magadnak

egy kiscsajt! Ő talán majd segít felejteni, s lassan tompul

a fájdalom. Én is átéltem szakítást, s bizony ahányszor

láttam a városban itt-ott a volt barátnőmet, napokig a szo-

bámba elbújva sírtam. Sírj te is, ha úgy érzed, hogy nem

bírod tovább! Persze nem a nyilvánosság előtt!

2010. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en nem ertem mi a baj???
2010. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A wow sztem is jó megoldáááás:DxD
2010. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az lehet, de a problémát nem oldja meg:D
2010. dec. 12. 19:43
 7/7 dcraig válasza:
szerintem ne add fel legyél a lány mellett és ha egyszer szakitanak megvígasztalod és lecsapsz a lehetőségre és így még a barátod sem fog haragudni..:)
2011. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!