Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan fél éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan fél éve együtt vagyunk barátommal, rengeteget veszekedünk, szinte minden nap valami hülyeségen, pedig nagyon imádjuk egymást Valami ötlet hogy ne veszekedjünk ennyit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ő 17 én 16
2010. dec. 10. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
Néha elég, ha csak megpróbáljátok kicsit félrerakni az egótokat.
2010. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Ja, adj neki igazat, elvégre, ha a barátoddal vagy együtt, akkor ugye alapból neki van igaza, ez nem vitás, ő a férfi.


:)

2010. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de én megpróbáltam vagyis amikor elkezdünk veszekedni rögtön bocsánatot kérek tőle de akkor ő már addigra felhúzza magát és dühöng
2010. dec. 10. 20:12
 6/17 anonim ***** válasza:
Legyetek türelmesebbek egymással. Ha valami baj van, nem kell rögtön kiabálni egymással,meg lehet azt kulturáltan is beszélni.
2010. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
akkor is bocsánatot kérek ha nemis neki van igaza :(
2010. dec. 10. 20:13
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Én is így vagyok, ha nekem van igazam akkor is alázkodom. De ez van jó is nőnek lenni igaz?
2010. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsánatot kell kérni hanem vissza kell fogni magad.

Mi is sokat veszekedtünk,aztán eldöntöttem,hogy türelmesebb leszek és nem fogom gerjeszteni a vitát ha valami kis apróságban eltérőek a nézeteink.Először nehéz volt lenyelni a dolgokat,aztán lassan hozzászoktam és ma már úgy gondolom hogy butaság volt olyan kis apróságokon összeszólalkoznunk.1 hónapja már hogy utoljára összevesztünk.


Próbálj meg felülemelkedni,és továbblépni a teljesen jelentéktelen dolgokon.

2010. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jah..jónőnek lenni... aj. megpróbállom énis lenyelni az ilyen dolgokat mert nagyon szeretem nemakarom elveszíteni
2010. dec. 10. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!