Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kizáró ok egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kizáró ok egy pasival való ismerkedésnél/járásnál/flörtnél ha az illető túlsúlyos/kövér?

Figyelt kérdés
Van duma, igényes öltözködés, de bizony befigyel a sörhas, meg a húsos fej. Nektek így is pálya?
2010. dec. 12. 01:29
 1/6 Roxanne. válasza:
54%
Nekem még sosem tetszett dundi fiú, én a nagyon vékony, de izmos fiúkat szeretem.
2010. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem probléma. Engem például egy csibészes mosollyal és egy szép szempárral is meg lehet fogni :) Onnantól meg már mindegy, hogy az illetőnek van-e sörhasa meg húsos pofija, avagy sem. Mondjuk én amúgy is a kicsit mackósabb egyénekre bukom, nem szeretem a fogpiszkáló-alkatot.

21L

2010. dec. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Robi19xD ***** válasza:
49%
Nem lány vok de tapasztalat h még pár évvel ezelőtt még hatalmas seggem volt pocakom cicim meg minden ami kell és hát úgy is sikerem volt a csajoknál. Most meg azért van mert feszes a popóm meg kockás has a cici az maradt csak ez már izom :D
2010. dec. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

alapból engem kicsit zavar, főleg mert a kövér emberek mindig takaróznak valamivel, miért kövérek, pedig csak kevesebbet kéne zabálni meg többet mozogni.

de ha tényleg annyira jó fej, hogy ellensúlyozza, akkor persze nyitott vagyok rá.

2010. dec. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kedves utolsónak üzenem, hogy nem feltétlen "takaróznak vmivel" azok, akik túlsúlyosak/kövérek. Valaki tényleg hiába mozog és eszik kevesebbet, nem tud olyan vékony lenni, mint -feltételezem- Te. Lehet genetika, vagy enyhe-súlyosabb anyagcsere-betegség is. Az én apukám meg például azért eresztett pocakot, mert egész nap kemény fizikai munkát végez, közben nem is eszik szinte semmit, mert nem tudja megoldani, aztán du-este hazajön farkaséhesen és persze, hogy teleeszi magát. Attól függetlenül nem eszik sokat összességében, csak napszakilag nem pont jó időben teszi.

21L

2010. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is inkább a nagyobb pasikat szeretem de azért ne egy bölény legyen, meg az arca legyen azért szép !!
2010. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!