Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez fer volt, hogy ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fer volt, hogy ilyeneket mondott? 3 évig jártam együtt egy pasival. Nagyon szerettem őt, iszonyatosan, de nem volt szerelem részemről sem, részéről sem. Mégis furcsa, amikor szerelmes voltam férfiakba, akkor sem szerettem úgy, mint ezt az embert.

Figyelt kérdés
3 évig jártam együtt egy pasival.Nagyon szerettem őt, iszonyatosan, de nem volt szerelem részemről sem, részéről sem. Mégis furcsa, amikor szerelmes voltam férfiakba, akkor sem szerettem úgy, mint ezt az embert. A lényeg az, hogy nagyon mélyen beletaposott az önérzetembe, azt mondta, ő szerelemre vágyik, és így, hogy nincs, csak nagyon szeret, nem tudna elvenni feleségül, meg amúgy is, neki a szőke nők tetszenek, és én meg nem vagyok az esete, mert fekete a hajam... Ezzel teljesen padlóra tett. Szerintem ez nagyon szemét húzás volt. Pedig én az életemet is rábíztam volna, annyira szerettem. Ezzel a beszólásával teljesen megalázta a nőiességemet. Sosem gondoltam volna róla, hogy ilyenre képes. Ráadásul meg is csalt volna, mindezt pedig kőkeményen belevágta a képembe, hogy "azért, mert nem vagyok beléd szerelmes, ne csodálkozz rajta." S túl is lépett rajtam, ezt is tárgyilagosan megmondva, "mit vársz, ha szerelem lett volna, emésztene, így nem, és simán menne más nővel bármi"...
2010. dec. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapló :S na meg felszines kis kcsg még hogy mert fekete a hajad pff örülj innkább hogy nem egy ilyen trógerre biztad magad. Lehet lepontozni -.-
2010. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna ha elvesz, miközben nem is szeret? Kétlem. Legalább elmondta miként látja a dolgot, és nem kamuzott, és nem mástól tudtad meg. Sztem korrekt. A szeretet és a szerelem nem ugyanaz. Valószínűleg nem érezte azt, hogy hűséges tudna hozzád maradni, akkor pedig jól döntött. Mindkettőtök szempontjából.

Inkább fájdalmas igazság, mint egy hazugságon nyugvó házasság, aminek ilyen esetben szinte tuti válás lenne a vége.

L

2010. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mért pontoznánk le ?:P [ 18+ff] tényleg gyökér :P bár én se vennék el olyat akibe nem vok szerelmes [mondjuk alapból nem az esetem ez a házasodás] de azt így a pofájába vágni 3 év után hogy nem szőke nem szerelmes és h szrik bele megy inkább qrni 1 szőke k val ..ehh ritka nagy paraszt :S de van jobb is : szokásos kis féltékenységi roham közepedte " jó majd szólj ha lesz valami" [másik hapival] 10 nap múlva " van valami" XD szerinted ?:P jó mondjuk a delikvens szerintem ettől függetlenül haláli rendes csaj :P és mint embert még mindig szeretni valónak tartom :P max bnőnek nem kellene :P de a kegyetlenségi faktor hasonló :P
2010. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. hszelő "Lányka" : igazad van nyilván valóan :P de itt nem azon van a hangsúly hogy nem szerelmes belé nyilván ő is tisztába volt ezzel a kérdéses rész a "hogyan" te se örülnél ha vérrel az ereiben közölné neked a palid hogy hát a szőkékre bukom meg mint te is tudod nem vagyok beléd szerelmes, ezt figyelembe véve arra a következtetésre jutottam hogy nem kellesz inkább megyek 1 szőkével szobára csá"

sztem a fejét szét verted volna az első kezedbe kerülő tárgyal :P

2010. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a tényeket csak az veheti szemétségnek, aki mégiscsak szerelmes...
2010. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!