Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ilyen helyzetben? Nem tudok donteni ki lenne a jobb.

Figyelt kérdés

3 eve vagyok egyutt a parommal, akivel mar a kapcsolatunk alatt 1x egy hetre szunetet tartottunk, mert voltak melypontok. A legnagyobb problemat a munka jelentette ami szetszakitott minket, soha nem volt ram ideje, ha pedig igen akkor is goromba volt velem, a masik meg hogy allando jelleggel meg akarta valtoztatni a kulsom.( Nem mintha kover lennek). A problemat az jelenti hogy a kapcsolatunk alatt megismertem egy masik ferfit akivel joban lettunk mint bajtarsak, hasonlo gyermekkorunk volt. A munkam miatt egy nehez dontest kellett hoznom kulfoldon kell dolgonom egy fel evet, amit a parom nem akart megerteni. Korabban mar szinte mindent feladtam erte de ezt az egyet elvallaltam. A kintletem utan kezdet rajonni mennyit is jelentek neki, de a helyzet az hogy ezzel a masik ferfi is igy volt. es most fogalmam sincs mit tegyek.

Nagyon szenvedek azert mert ugy erzem felek elhagyni a parom barmennyire is rossz mar ez az egesz, mert sok ideje vagyunk egyutt de amugy meg azt sem tudom, hogy egy uj kapcsolat milyen lenne. A masik ferfivel szinte teljesen osszeillunk erdeklodesi korunk hobbink ugyanaz.Es szemelyesen is talakoztunk parszor, de nem csaltam meg soha a parom. Nem szeretnem barki is hogy eliteljen ezert, de nehez dontes feladni valamit vagy rajonni hogy lehetne a regit megoldani. Mostanaban kezdem ugy erezni hogy mar nem tudok olyan boldogsaggal gondolni a paromra es a kapcsolatunkra mint elotte.Aki volt mar hasonlo helyzetben, az mit tenne a helyemben??

24eves lany


2010. dec. 13. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A másik pasival talán nem működne, de a pároddal bizonyítottan nem működik.
2010. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hosszú leszek, de hátha elolvasod.

Hasonló helyzetben voltam: Mi 4,5 évig voltunk együtt, sokat terveztünk, de szüneteltettünk is. Ekkor megismerkedtem egy másik sráccal. Tetszett, de csak barátok voltunk... annak viszont nagyon jó. Mikor újra együtt voltunk a párommal, és vitáztunk, mindig ő vigasztalt meg, aztán egyre mélyebb beszélgetésekbe kezdtünk. Mikor végleg szakítottunk, kimentem Angliába pár hónapra, és ezalatt sokat írt kettőnkről a srác. Teljesen belehabarodtam. Várt itthon...és a volt párom is, mert hiányoztam neki, de mondtam, hogy bár még érzek iránta valamit, talán szeretem, kialakulóban van más, így összeszedett magának egy másik lányt, akivel azóta is együtt van. De: ahogy hazajöttem, meggondolta magát a 'barát', így 2 szék közül a padlóra kerültem. Ha ezt tudom, visszamegyek az exhez; lehet, hogy megért volna még egy esélyt, attól, hogy annyit veszekedtünk. Merthát melyik kapcsolatban nincsenek gondok? Ők is szenvednek eleget. Nekem azóta sincs senkim... 1 éve.

Nagyon gondold át, mielőtt döntesz!!! Bárhogy is lesz, kívánom, hogy érezd jól magad a kapcsolatodban! :) (22L)

2010. dec. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátra szavazok. Az a férfi alapvetően nem megfelelő partner, aki a külsődet akarja változtatni. Felesleges vele kínlódni. Mindig mást akar majd. erre neked sincs szükséged. olyat kell keresni, akinek úgy vagy jól ahogy vagy.


32/N

2010. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!