Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom és tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom és tetszik a haverja. Mit csináljak, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

a barátomban 1,5 év alatt sem tudok megbízni, mert mindenkivel flörtöl, ezért úgy gondoltam én is ahogy ő, nyitott leszek az ellenkező nem felé.

Viszont a haverja komoly kapcs-t keres és megbízható, és ő tetszik nekem.

Viszont a biztosat nem akarom feladni a bizonytalanért.

25-30 évesek vagyunk.

Mi a megoldás?


2010. dec. 14. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Koptasd le a mostanit, szedd fel az újat. Ennyi..
2010. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tarstd meg a mostanit is és szedd fel az újat is ... ennyi, sztem király ez így
2010. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
elsönek azt gondoltam hogy ujabb..... de nem.....de am haverjával ha kikezdesz a srác nem fogja jó néven venni de megérdemli;) de készülj egy haverságot tehetsz tönkre
2010. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"távoli" haverok

évente egyszer-kétszer, ha beszélnek

még gyerekkorból ismerik egymást

de nem akarok a két szék közé....

2010. dec. 14. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Merj lépni!Hagyd ott a barátodat,hiszen nem bízol benne.Nem is fogsz,ha ennyi idő után sem ment.
2010. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már régen szakítanotok kellett volna a barátoddal, ha ilyen problémák vannak vele. Aztán majd gondolkozhatsz újabb kapcsolaton.
2010. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

legszívesebben a barátomat választanám, csak szenvedek mellette

és mindig várom, azt a pontot, amikor bízok benne, de a közelében sem vagyok soha, max egy napig.

akkor hát látom bátraké a szerencse

meg a nagy puffanás is....

2010. dec. 15. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!