Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Barátnőm együtt van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Barátnőm együtt van a nagynéném exférjével 5 hónapja! Lesz ennek jövője vagy csúnya vége lesz? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőm együtt van a nagynéném férjével ( papíron még férj és feleség de februárban végleg elválnak ) A lány 20 éves a pasi pedig 31. Neki és nagynénémnek van két pici kislány. Nem tudom, hogy hogyan kezeljem ezt, hiszen mégis csak a nagynéném férje. Mellesleg én most tudtam meg. Állítólag már 5 hónapja együtt vannak, viszont a nagynénémmel csak 7 hónapja vannak külön. Elköltözött nagynéném a szüleihez ahogy a pasi is az övéihez. Hétvégén megengedi, hogy láthassa a gyerkőcöket. Fogalmam sincs, hogy hogyan alakult ki ez a viszony. Ráadásul megkértem barátnőmet, hogy még véletlen se menjen bele ebbe, ha véletlen mondaná neki a pali.. ugyan is neki már rég tetszett a barátnőm, viszont nem miatta válnak, hanem mert a pasi túl féltékeny volt és még ő járt el többet. Az igaz hogy nem szórakozni, hanem dolgozni de hát ez az idő is a családtól "ment el". Nem tudom, hogy mi lesz a barátnőm és vele kapcsolatba. Annyira nem örülök nekik, de elfogadom hogy szeretik egymást. Legalábbis a barátnőmet tudom, hogy nagyon oda van érte. A pasi is kedveli szerintem mert ahogy néznek egymásra az nem "e világi" úgy néznek ki mint akik már évek óta együtt vannak. De féltem a barátnőmet, mert volt már neki egy 14évvel idősebb barátja aki nagyon kihasználta.. Viszont azt tuti, hogy megemlegetné a pasi, ha ő is tönkre tenné barátnőmet. Nem tudom igazán, hogy mit tehetnék én.. Szeretném ezeket a kis konfliktusokat elkerülni mind a barátnőm mind a nagynéném és exférje közt. De mivel nagynéném nagyon sok időt tölt el velem így nehéz. Főleg úgy hogy ő még nem is tud erről semmit se.. Nem tudom mit tehetnék! Maradjak csöndben és várjam meg a végkifejletet vagy mondjam el a nagynénémnek a nyílt titkot ?
2010. dec. 14. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond el a nagynénédnek..

Ha tényleg úgy látod,hogy szeretik egymást,akkor pedig ne tegyél semmit.:)Ha elfogadod a helyzet,ami biztos nem könnyű,akkor hagyd őket.Legfeljebb mond el a barátnődnek,hogy félted,mert volt már egy ilyen kapcsolata(úgy értem korkülönbség) és nem akarod,hogy megint csalódjon.

2010. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!