Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » életbevágóan fontos! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

életbevágóan fontos! Milyen megoldás létezik még?

Figyelt kérdés

én (f/22) és a barátnőm (18/l) tegnap beszélgettünk telefonon (napi szinten 3-4 órákat szoktunk) és megkérdezte hogy a szüleim mit szólnának ha véletlen terhes lenne.Azt válaszoltam neki hogy lehet hogy elvetetnék de én biztos nem és akkor is vele maradok ha ez történik . Ez nem tetszet neki de nem is ezzel van a baj hanem azzal hogy valahogy addig csavarta a dolgot hogy oda lyukadtunk ki elmondtam neki mit gondolt anyám elsőnek róla még amikor nem találkoztunk (fene az őszinte fejemet).Az pedig a következő volt: biztos csak felakarja csináltatni magát hogy átjöjjön!

Ekkor letette a telefont 1 óra alatt csináltam neki 100 nem fogadotatt de csak felvette végül és zokogtunk mind a ketten hogy az én anyám vérig sértette őt és még soha nem érezte magát igy megalázva és már nem akar semmit.

Mondta hogy nagyon szerelmes belém és én vagyok a legtökéletesebb srác de nem tudna anyám szemébe nézni ezek után.Én nem engedtem el őt ilyen egyszerűen és addig csavartam hogy KELL LENNIE MÁS MEGOLDÁSNAK és tudom hogy ha van megoldás akkor vissza jönne. segitsetek kérlek.

(én magyar vagyok a fiú és a lány ukrán ha a határ nem lenne minden rendben lenne, 2,5 hónapos a kapcsolat )

Én vele akarom leélni az életem már a gyerekeket is elneveztük mit mondjak ? mit tegyek ? kit kérdezzek ?


2010. dec. 15. 03:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ez szívás! :D
2010. dec. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

2,5 hónap után már a kölyköknek is nevet adtatok? Na ez igen... Nem fog változni, netes szerelem lesz ez addig, amig véget nem ér. Gondolom cybersex már volt, de még élőbe nem láttad a csajt.

Gratulálok... puha pocs vagy!

2010. dec. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
6x voltam kint nála és mindig én utaztam
2010. dec. 15. 04:28
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
akkor meg papucs.
2010. dec. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy mekkora gyökér vagyok hanem azt hogy van-e más megoldás vagy ne eröltessem ?
2010. dec. 15. 04:35
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
lábszagvanxD Egyébként lekell szarni. Ha mindenki megfutamodott volna a leendő após/anyós miatt, akkor baj lenne. Többek közt énsem pötyögnék most itt:D
2010. dec. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Öcsém, te még nálam is balf*szabb vagy a csajozásban:D:D

Bocs de ez inspiráló:d

2010. dec. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

emiatt még nem kell megfutamodnia, a szüleid csak nagyon szeretnek, és féltenek téged, mert kicsit önzően azt akarják, hogy csak az övék legyél. Gondolom még nem volt sok barátnőd, ha ehhez a kapcsolathoz is így állsz hozzá.

Próbáld meg megértetni a barátnőddel, hogy legelőször mindenkinek más a benyomása, és azért is van, mert mindenki magából indul ki. Anyád sem volt egy szent asszony, gondolom ezért gondolkodik így.

Ennyire azért nem kell nyomulj a csajra, hagyd hogy ő is kezdeményezzen, ha szeret meg fogja tenni, ha nem, akkor teljesen mindegy.

2010. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
A csaj vagy labilis, vagy manipulátor. Mindkét esetben felejtős. De persze ezt te nem fogod elhinni, mert úristendeszerelmesekvagyunk (jah, te esetleg (vagy csak úgy érzed most), ő meg?). Mindegy.
2010. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. dec. 15. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!