Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak vele, vagy bocsássak meg? Nem tudom, mit tehetnék, ez most nagyon fáj

Figyelt kérdés
Kiírt a barátom egy kérdést ide, hogy egy lány megbámulta az utcán, szemeztek, a lány rámosolygott. Azt is írta egy kommentben, hogy bánja, hogy nem ment a lány után. Tudtam, hogy ilyesféle dolgokat csinál a hátam mögött, meg kitudja még mit, és most egyszerűen hánynom kell az idegességtől. Majdnem másfél éve vagyunk együtt, és ez most hidegzuhanyként ért. Szerintetek? Mit lehet tenni? Lövésem sincs, mikor tudom megbeszélni vele, mert felhívni most nem tudom bizonyos okokból kifolyólag, MSN-en meg nincs fent.
2010. dec. 19. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki a kérdését. Amúgy honnan tudod, hogy ő írta ki?

Én nem bocsátanék meg. Nem azért, mert ez olyan nagy dolog, ez önmagában még nem akkora tragédia - de ha ilyeneket csinál, akkor mást is. Szerintem.

2010. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
tényleg nem nagy tragédia ez önmagában. Ha látok egy helyes férfit az utcán, én is "megbámulom". ennyi. Viszont nem foglalkoztatna annyira, hogy még kérdést is ki írkáljak ez ügyben, úgy, hogy van párom. Így elég hervasztó. Igaza van az előttem szólónak. Ki tudja, hogy még mit csinál.
2010. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy ő írta a kérdést?

más is írhatta.

2010. dec. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő írta, ott a nickje...
2010. dec. 19. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja-ja, a megbámulás, meg a szemezés az úgyis jön magától, azért az elég ártatlan dolog.

Az, hogy bánja, hogy nem ment a lány után, már kicsit meredekebb:)

De azért azt ne feledd, hogy a történet vége az lett, hogy nem ment utána, semmi nem történt, és ő döntött így. Úgy is felfoghatod, hogy ellenállt a kísértésnek... na jó, azért ez tényleg nem ilyen egyszerű.

Nagyot ugyan még nem hibázott, de az ingatag bizalom megöli a kapcsolatot.

Mindenesetre állítsd szembe a tényekkel, és vond kérdőre.

2010. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy írj neki választ a kérdésére, és írd alá úgy hogy: "a barátnőd".
2010. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 sasna ***** válasza:
sztem hagyd ott.. vagy deritsd ki, h mit is akart a lánytól, irj neki választ..
2010. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%-os jol mondja irj valaszt neki es ala a baratnod, beegne mint segg
2010. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés volt az azt megtudnád mutatni? bocsi, de akkor többet tudok.
2010. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Vagy egész egyszerűen beijedt, azért nem ment utána. Ez tényleg meredek. Én is megleckéztetném kicsit, úgy ahogyan előttem is javasolták.

Aztán utána még megbeszélhetitek a dolgot. De ezért még szerintem nem érdemes szakítani. Ez még simán megbeszélhető, hiszen nem történt semmi.

2010. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!