Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem 3 évvel ezelőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 3 évvel ezelőtt megcsalt, pontosabban egy kuplerájban kereste a boldogságát. Azóta volt egy viszonylagos szépnek mondható 3 évünk, de rájöttem, hogy a társkereső oldalakon kalandozik. Mit csináljak? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok együtt? Abból hány éve házasságban? És mennyi idősek vagytok? Van gyereketek? Ezekre a kérdésekre jó lenne tudni a választ, mielőtt bármit is mondhatnánk, mert ezektől sok minden függ..
2010. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mert nem illetek össze szexuálisan teljesen...


belőled pedig ha minden jól megy milf lesz.

2010. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éve vagyunk együtt,10 éve vagyunk házasok,mindegyikünknek a második házassága,nincs közös gyerekünk.
2010. dec. 21. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Én se értem, hogy ennyi együtt töltött idő után miért keresi máshol a boldogságot :( Talán megunt, de ez elég gyenge indok. :( Szerintem ülj le és beszélj vele, kérdezd meg, miért regisztrált társkereső oldalakon.
2010. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna! Túl naív voltál.
2010. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
akkor megyek más pi.a után ha a bnőm nem elégít ki teljes mértékben.megoldás:kommunikáció,kompromisszum.
2010. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit kell ezen beszélni. Tiszta sor, nem szerelmes beléd, csak elvan veled, mert nincs jobb. Ez azért elég egyértelmű. Vagy beletörődsz ebbe, vagy lapát.
2010. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egyszer játszotta el a bizalmad! Kíváncsi vagyok mi lett azóta...
2013. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!