Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője, és én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője, és én nem akarok közéjük állni, de szerintem beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy haverom, akit már kb. 2 és fél éve ismerek, és kb. 2 éve van már barátnője =/. Sokat szoktunk dumálni és általában flörtöl is velem, többször volt, hogy találkozni akart velem, vagy áthívott magához, és nekem kellett figyelmeztetnem, hogy "hohó! ott a barátnőd!" ilyenkor mindig elbizonytalanodik... De később kezdi előről. Például most is karácsonyra puszit akar nekem adni karácsonyra, és már azt is felajánlotta nekem, hogy szívesen lenne az első... Sokat hülyülünk és nagyon jó barátom, nem szeretném elveszíteni, de egészen biztosan érzem, hogy én többet érzek barátságnál... És nagyon nem tudom mit tegyek, hogy beszéljek vele erről, vagy inkább hallgassak...
2010. dec. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig hozd szóba a barátnőjét, hátha rájön, hogy szakítani kéne.
2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most gondold végig objektíven.

Neki van egy komoly kapcsolata két éve, és mellette veled flörtöl, puszil..vagyis kimutatja, hogy érdekled, mint lány. Szerinted ez önmagában nem rossz dolog?

Ha veled lenne már két éve, és melletted egy idegen lánnyal flörtölget a barátod, és te ezt megtudnád, mit éreznél?

először szakítania kéne, mielőbb bármit is kezdetek a helyzettel.

2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
mindenképpen beszéld meg vele, ha elfolytod az nem használ semmit csak érlelödik benned! szerintem beszéld meg vele, és találjatok ki valami megoldást
2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Az igazság az hogy én meg szoktam említeni a barátnőjét. Egyszer mikor felajánlotta, hogy szívesen lenne az első pasi az életemben, akkor mondtam neki, hogy és ezt a barátnője mellett képzeli? Erre megkérdezte, hogy a barátnője mindenképpen kizáró ok? :O Na ennél lehidaltam...

Ezért is félek beszélni vele erről, tartok tőle, hogy csak játszik. Vagy ha szakítana is a barátnőjével, és összejönnénk, akkor utána velem is ezt csinálná... :/

2010. dec. 22. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való kapcsolat.
2010. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20:35 ezt most miért?
2010. dec. 22. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Még úgy sem tesz, mintha jelenteni neki valamit a hűség.
2010. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ez már nekem is feltűnt... =/
2010. dec. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!