Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy biztosat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy biztosat feladtatok a bizonytalanért? Belevágtatok már olyasmibe, aminek tudtátok, hogy nem lesz jó vége, de mégis kíváncsiak voltatok?

Figyelt kérdés

Én jelenleg úgy vagyok, hogy van egy barátom, 3 éve vagyunk együtt. Pont tegnap volt az évfordulónk:)

Neki én már a sokadik barátnője vagyok, amíg nem ismertük meg egymást, nála a bulizásról csajozásról szólt minden. Nekem viszont ő az első. Minden vele történt meg legelőször.

Ő már lenyugodott, eljegyzésről beszél, én viszont amikor belejöttem volna a randizgatásba, akkor ismertem meg a barátomat és már egyszerre ilyen hosszú kapcsolat.

Félreértés ne essék, fantasztikus a kapcsolatunk, tényleg, rosszat nem lehet mondani róla, de valahogy mégis hiányzik az, hogy fiúkkal ismerkedjek, flörtöljek, pozitív visszajelzéseket kapjak, hiszen a barátomnak teljesen mindegy hogy nézek ki, így is úgy is oda van értem. Bulizás, egy kis incselkedés, szemezés, lopott csókok, csak úgy szabadon, hogy tudom, hogy nincs következménye.

Olyan rosszul érzem most magam:S Egy ribanc vagyok, hogy a barátom mellett ilyesmikre gondolok?:S

Mi a véleményetek erről?

Köszi előre is.

20/L


2010. dec. 26. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

ez a ribancozás már az agyamra megy.

a kérdésedre a válasz:fiatal vagy.természetes hogy vágysz ilyenekre.tapasztalatbol mondom.én 7honapja hagytam ugy ott az exem amikor már két éve együtt éltünk.tehét 3éven át volt a társam..de beleuntam hogy csak rola szol.ö 28 én 22 .élni akartam,flörtölgetni,bulizni.igy az utolso napokban megcsaltam és elköltöztem töle mert jo ideje(1évn át)fortyogott bennem ez szavbadulási érzés.

neked kell dönteni.a fiatalságod..az életed mulik rajta.nem biztos hogy ö neki kell lennie az igazinak.

22L

2010. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen. Mind a kérdező, mind az első válaszoló egy nagy ribanc.
2010. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
azért vagyunk ribancok mert a fiatalságunkat akarjuk ápolni?hát te sem vagy 100as.
2010. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Másodiknak nem.
2010. dec. 26. 12:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Milyen válaszra vársz??? Mit kéne mondani? Wow jól csinálod??


Ha megcsalod a pasid akkor az vagy.


Szakíts vele, mondd meg hogy mire vágysz. Ha nem így teszed hanem csak félrelépsz akkor egy szemét ribi vagy.


25, L

2010. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is 3 éve vagyok a barátommal, nekünk szombaton lesz az évfordulónk :D Nekem Ő a 2. volt, de vele veszítettem el a szüzességem, és úgy érzem, ő a nagy szerelem az életemben. Kb minden illik a mi kapcsolatunkra is, amit leírtál, még az is, hogy a barátomat se érdekli, hogy nézek ki, van, hogy ha miniszoknyát húzok, meg se dicsér, és van, hogy tök slamposan nézek ki és azt mondja, milyen szexi vagyok... Nála is azt érzem, Ő is mindenhogy oda van értem. Nálunk az a különbség, hogy neki is én vagyok a 2. hosszabb kapcsolata. Mi mindig is komolyra terveztük a dolgot, egyszer még azt is kijelentette, hogy abban a templomban vesz majd el, ahol a szüleim házasodtak..

Néha nekem is hiányzik, hogy bulizzak, meg ismerkedjek, meg flörtöljek, de nem úgy, hogy másokkal, hanem csak a barátommal. Úgy tudnám leírni, hogy azt szeretném ha újra és újra megismerkedhetnénk, újra és újra összejöhetnénk. Azt hiszem, ez nem teljesen ugyanaz, mint amit Te leírtál, mert én mondjuk nem bírnék szerelem nélkül megcsókolni egy pasit, de mondjuk az hiányzik, hogy elmegyek valahova és ott valaki fel akarjon szedni, meghívjon egy italra stb.. Én nem vágyom más fiúra, kalandokra, csak arra kicsit, hogy újra érezhessem, hogy is mentek a dolgok a legelején. Szerintem ez a mi korunkban teljesen természetes (én is 20 leszek). Emiatt én megbeszéltem a barátommal, hogy majd egyszer eljátsszuk, hogy elmegyünk egy szórakozóhelyre, és úgy teszünk, mintha nem ismernénk egymást, és fel akar majd szedni :) Egyelőre nemet mondott rá, azt mondta, egyrészt képtelen lenne úgy tenni, mintha nem lennénk együtt, képtelen lenne nem odajönni és kapásból megcsókolni, másrészt féltene, hogy egyből rám mozdul valaki :D De én úgy érzem, van rá esély, hogy egyszer eljátsszuk ezt, és mondjuk ezáltal azt is, milyen lenne egy egyéjszakás kaland... Én más férfihoz képtelen lennék hozzáérni is, rá se szoktam nézni másokra, ezért találtam ki, hogy majd egyszer vele játszok ilyet. De ha mégse történne meg, én akkor is Vele akarom leélni az életem.

Szerintem Neked kell mérlegelned magadban, hogy ha most szerelmes vagy és minden jól működik és talán Ő életed párja, akkor minek kellene kipróbálni mást?.. Ismerek olyanokat, akik összejöttek 16 éves korukban, 20évesen összeházasodtak, és most 60évesek és még mindig nagyon boldogok. Én a helyedben biztos, hogy a barátommal maradnék, majd pár év múlva talán lecsendesednek benned ezek a vágyak. De semmiképp nem vagy ribanc emiatt, természetes, hogy akinek soha nem volt más az életében, az elgondolkozik rajta, hogy milyen is lehetne. De én emiatt nem hagynám ott a boldog párkapcsolatomat. 20/L

2010. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez a baj amikor a lánynak 18 éves korában lesz az első barátja. együtt van vele évekig aztán elkezd hiányt érezni. és azt gondolja h bárcsak később találkoztak volna...nemvagy ettől ribanc, ne aggódj. rosszkor találkoztatok. viszont a tisztességes az lenne ha szakítanál vele, vagy beletörődsz abba h nem flörtölgetsz és nem ismerkedsz addig amíg vele vagy.
2010. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Rájbancok vagytok mind, főleg az első hozzászóló. Majd ha őt fogja megcsalni egy pasi, akkor itt fogja verni a nyálát, hogy minden férfi szemét, mert... Kurv@ egyszerű a képlet: ha hiányod van, akkor ŐSZINTÉN(!!!) mond meg neki. Nehéz, mi? Nem csoda, a mai fiatalok nem a gerincességükről híresek.
2010. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%-os, azzal ápolod a fiatalságod, hogy megcsalod a barátodat? Az akár a ribanc definíciója is lehetne.
2010. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni, jesszus dehogy. Erről szó sincs. És tényleg nagyon jól megvagyunk, csak épp ez az, hogy amit vele átéltem a legelején azt akarom újra és újra, az izgalmat. Annyira jó volt akkor minden. De hát hétről hétre nem élhetem át vele mindezt újra. Persze mi is voltunk úgy már, h. eljátszottuk és jó volt persze, de hetente vagy havonta már ez is unalmassá válik. És itt most nem a szex a lényeg. Nem akarom, h. a fél város végigmenjen rajtam. Csak a szabadság..., hogy nem basznak le azért mert fiúkkal ismerkedem, senki nem rendez féltékenységi jelenetet, tulajdonképpen azt csinálok amit akarok. Nekem ez az ami egy kicsit hiányzik. És tuti, hogy kétségbe esnék, ha megkérné a kezem valamikor.
2010. dec. 26. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!