Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar-e szakítani vagy mégsem?N...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar-e szakítani vagy mégsem?Nem tudok sajnos rajta eligazodni,hogy Ő maga akar-e szakítani csak a megszokás és a kényszer tartja össze velem vagy esetlegesen tőlem várja,hogy mondjam ki ismét azt a szót,hogy vége tényleg nem tudom.

Figyelt kérdés
Előző bejegyzésemben már írta egy adott problémáról "Önmagát szereti vagy engem?" kérdéssel ezért ez egy kicsit rövidebb bejegyzés lesz.Nem tudok sajnos rajta eligazodni,hogy Ő maga akar-e szakítani csak a megszokás és a kényszer tartja össze velem vagy esetlegesen tőlem várja,hogy mondjam ki ismét azt a szót,hogy vége tényleg nem tudom.Furcsák a napok,minden egyes nap szinte órarend szerinti pontossággal kell mindent csinálni amit szeretne pl: 2óra és este 21óra hamutartó kiöntés,ha előbb szeretném megcsinálni az nem jó.Délután le szoktam pihenni és van mikor elalszom,de mindig megkérem ébresszen fel fél 7 tájékán,nem teszi meg csak fél 8 körül,utána viszont már elrepül az idő és nem sok mindenre van időm.Megnézem a számítógépen az e-mail üzeneteimet,felnézek egy Chat oldalra ahol szigorúan betartva nem párkapcsolat keresés miatt vagyok csak kikapcsolódni,játszani a többiekkel /amőbát,kártyajátékot stb./Egyszerűen már tényleg nem tudom,hogyan alkalmazkodhatnék még tovább,hogy jó legyen és ne sikerüljön valamibe belekötnie.
2009. jan. 25. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Többet írtál magadról, mint a párodról, így senki sem tud normális tanácsot adni, hogy vajon mit akarhat, de te ismered.

Annyit hozzáteszek, hogy a megszokottság ellen dolgozni kell, új élmények kellenek, közös flash.

A sültgalamb nem repül.

Ha pedig már te unod őt és nem akarsz változtatni, akkor lépj te.

2009. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magunkról szürke hétköznapok sokasága.Párom felkel 10 körül,tisztálkodik,megnézi a déli híradót és utána irány a PC-világa,délután is TV+PC hajnalig.Beszélgetni szinte semmit-és semmiről nem szoktunk csak elvétve sablonos szövegeket,mert sokszor csak vita keveredik belőle.Mert majdhogynem semmi sem jó amit-és ahogy csinálom.14 év alatt jó volt akkor mostanság miért nem jó-és miért kell még mindig a szex-chat használata neki ismerkedésre,kikapcsolódásra.
2009. jan. 25. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyikőtök sem dolgozik? hány évesek vagytok?
2009. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!