Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rosszlány/rosszfiú kérdés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlány/rosszfiú kérdés. Ti mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztalataimat így lehetne összefoglalni:


A lányok a rosszfiúkra buknak, mert a lelkük mélyén él a remény, hogy majd ők lehetnek azok, akiknek a kedvéért a rosszfiú meváltozik és jó útra tér. Tehát csakis az ő kedvükért, velük szemben lesz kedves, odaadó az egyébként elérhetetlen és tiszteletet nem ismerő férfi. Az elérhetetlen mindig vonzóbb dolog.


A férfiak meg a rossz lányokra buknak abban az értelemben, hogy szeretnék, ha a lány a férfiak számára elérhetetlen lenne, csak ők lennének a lány számára olyan különlegesek, hogy velük a legtitkosabb, legmocskosabb fantáziáit is kiélje a nő. Tehát csakis az ő kedvükért, velük szemben lesz kedves és odaadó az egyébként elérhetetlen és tiszteletet nem ismerő nő. Az elérhetetlen mindig vonzóbb.


Szóval, én úgy vettem észre, az egész az elérhetetlenségről szól, és arról, hogy mind a férfi, mind a nő azt szeretné, ha a másik nem számára ő lenne a különleges, a kiválasztott, mondhatni, az egyetlen.


Vélemények?


2010. dec. 27. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van. én is "rosszlány" vagyok valamilyen szinten, de kérdem én mi lesz a jólányokkal/jófiúkkal? :D csak hogy teljes legyen az öröm. xD
2010. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jah és nem az a fajta rosszlány vagyok aki lerészegedik és dug mindenkivel...(mert olvastam aki ezt tartja annak)


na jó...szoktam káromkodni, de általában fékezem magam. (első voltam)

2010. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a rossz lányokat, hogy az éleben jók, csak a szerelemükkel szemben rosszalkodnak. :)
2010. dec. 27. 11:57
 4/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Soha nem jönnék össze egy rosszlánnyal. Még barát szinten sem. A rosszlányok általában arról híresek, hogy könnyű megkapni őket:) És csak arra jók.
2010. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De én pontosan nem a könnyen megkapható lányokról beszéltem. :D
2010. dec. 27. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
bizony bizony... csábítanak a rosszfiúk....
2010. dec. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!