Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom míért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom míért csinálja ezt . Szerintetek?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány akit már majdnem egy éve ismerek , és elöszőr a barátnői szererint is nagyon oda volt értem , még fogmosásnál is képes lett volna magával vinni a laptopot :) .. aztán ugy hirtelen kijelentette h lesesz@r (de persze nem nekem:S), mert egy másik srácc tetszett neki hirtelen , oké bele törőttem , aztán nemrég megint elkezdett flörtőlni velem monta h soha többé nem csinálja ezt , oké énis flörtőltem vele (egyébként sajnos a táválóság miatt csak msn-en tudunk beszélni de már meg volt beszélve töbszőr is szünetekben , főleg a nyáriban ő jön és énis megyek hozzá ).. hos a lényeg h barátnője szólt h megint hülyeséget csinált (szóval megint másik pasi jön be neki. Mgelégeltem és montam h nem törődök vele többet, de mért csinálhatja ezt ?, (egybéként állítolag még ilyen nem volt vele h egy fiú többszőr is felkeltette volna a figyelmét :/)
2010. dec. 27. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy éve tetszik, el se hívtad randira, és még azt feltételezed, hogyő a hülye, hogy mások is érdeklik? :)

Ha bejön, akkor mit vacakolsz ennyit?

2010. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem aki egyszer ezt elkezdte, az már nem tud ebből kijutni :S Volt pasimat azért dobtam ki, mert megcsalt.. egy hónap után. A következő és az előző csajainál is mindig ezt csinálta. Ma már a legtöbb nő, aki ismeri messziről elkerüli, mert tudják, hogy milyen :(
2010. dec. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a távólság miatt nem tuttunk tlálkozni ,de nyáron már ugy volt h átt megyek ,de lefujta mindig az utólsó pillantban .. :S:/
2010. dec. 28. 21:17
 4/4 A kérdező kommentje:
jah és másod... hát akk jobb is megtörtént már bocs, de akkor nem érdemelt meg ...
2010. dec. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!