Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? 17 éves vagyok és még olyan komolyan nem csókólóztam de meg szeretném várni azt akibe igazán szerelmes leszek. Az tényleg sokkal jobb mint ha egy buliba lekapsz egy csajt?

Figyelt kérdés
am 17/F voltam
2010. dec. 29. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb, én vártam vele még két évet és nem bántam meg, felejthetetlen, csodálatos élmény volt. Persze a csaj már nincs meg, de semmiért nem cserélném el az élményt. Max. arra, hogy a mostani barátnőm tudna úgy csókolni, mint a régi.
2010. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ebben a kérdésben kikéred mások véleményét.
2010. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát azért kérem ki mert még nem volt benne részem:):) és csak kiváncsi vagyok:):)
2010. dec. 29. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt tedd, amire vágysz. Ha kétségeid vannak afelől, hogy egy vadidegen lánnyal csókolózni akarsz, akkor ne tedd és kész.
2010. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél több élményt szerzel annál nagyobb valószínűséggel lesznek benne felejthetetlenek. Lehet épp az első lesz az, lehet a tizedik amire aztmondod " ez igen, ezért érdemes volt Tenni ". De hogy egy férfi várja a vakszerencsét az nem túl jó ómen.
2010. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előttem lévővel egyetértek. szerezz tapasztalatokat minél többet, h ne egy komoly kapcsolatban jöjjön elő a tapasztalatlanságod
2011. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!