Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Lehet ebből még egy jól működő kapcsolat, vagy bármennyire szeretném ennek már vége? (sajnos hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Közel 3 éve élek egy lánnyal kapcsolatban. 33n. 37f. 

Van egy 7 éves kislánya. Mostanra 9 éves. 

Amikor megismerkedtünk olyan szép volt minden-mint minden kezdődő kapcsolatban-. Megbeszéltük, hogy nem próbáljuk megváltoztatni egymást. Egy hónap múlva azt mondta a kedvesem költözzünk össze. Nekem túl gyorsnak tűnt. Bevallom féltem "ilyen hamar" összeköltözni. Már voltam hasonló helyzetben, amikor is késöbb kiderült nem kellett volna, hiszen még nem is ismertem igazán.

A kedvesem azt mondta erre, hogy én nem is szeretem igazán, ha nem költözünk össze. Mivel nagyon szerettem, nem gondolkodtam rajta tovább. Összeköltöztünk. Pontosabban én hozzá.

Eltelt pár hét, és egy alkalommal nekem szegezett egy kérdést, amire nem is tudtam hírtelen a választ. Történt ugyanis, hogy valahol voltunk és állítólag azt vette észre, hogy én szemezek valakivel. Mondtam neki, hogy ez egy hülyeség. Elöször azt hittem, hogy viccel, de nagyon bele lovalta magát. Próbáltam nyugtatgatni, de csak olaj volt a tűzre. Azt mondta "látod, magyarázkodsz, tehát védekezel, ezzel bizonyítod, hogy igazam van..."

Sokat dolgoztam akkoriban, még hétvégén sem tudtunk együtt lenni csak este. Mondtam neki, hogy vannak kötelezettségeim amiket meg kell csinálnom sajnos, de 4-5 hétvége és aztán nem lesz ilyen többet. Egy hétre rá hogy azt hittem megbeszéltük, szombaton dél körül felhívott, hogy én sosem vagyok velük, nekem minden fontosabb, egoista vagyok, csak ami nekem fontos az számít stb. Nem értettem, azt hittem bele bolondulok. Mielőtt megismerkedtünk 2-3 hetente eljártam a barátaimmal szombatonként kikapcsolódni, lazítani. Amikor összekaptunk havonta legalább kétszer, úgy éreztem nem bírom, az egész hetes munka, hétvégén is, majd ugyanúgy elmentem a haverokkal.

Azóta hasonló dolgok történtek nem egyszer, sokat veszekszünk, aminek mindig az a vége, hogy én vagyok a sz@r alak, hazudozom, megcsatlam nem egyszer biztosan tudja, nem is szeretem... stb. A fejébe vesz valamit, és teljesen mindegy mit mondok, a válasza az, HAZUDSZ!!!

Szeretem, és nem tudom mit tegyek....

 

      


2010. dec. 31. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyen idős korban a nő egy biztos partnert akart mege mell gyerekének egy apát ezért sürgette hogy költözetek össze a nők már csak ilyen manipulatívak az hogy mindig veszekszik és kitalál dolgokat lehet az előző kapcsolatából jött mondanám azt hogy beszéljétek meg próbáld meg megnyugtatni de biztos próbáltad. Szerintem ha már nem bírod tovább hagyd el próbálj keresni egy ép elmélyű nőt bár a 30 feletti nők többsége már salynos ilyen
2010. dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod azért csinálja, mert a volt társa helyett keres valakit, aki potenciális jelölt és ha nem úgy vannak a dolgok, hogy Ő azt elképzeli pánikba esik megint, hogy egyedül marad és nincs más, akihez fordulhat.Ezzel az a baj,hogy ez egy olyan kapcsolat lesz, mai függőségen alapul , félelemtől az egyedülléttől. Én nem maradnék vele, ne haragudj, mert később még rosszabb lesz. Ha Újra kezdeném vele, de nem költöznék oda, amíg biztosan nem tudom,hogy nem leszek pótlék valamihez, amit elvesztett. Egy kapcsolatban mindkét fél egyenrangú,, kölcsönös bizalmon alapszik a kapcsolat és ez nem az.Nyugodtan mondd meg neki, hogy ezért mész el és térjen észhez. De ne rohanj a karjaiba.
2010. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj!

A bnőd viselkedése sztem az előző kapcsolata miatt ilyen.Mondd meg neki hogy Te bebizonyítottad h szereted amikor odaköltöztél hozzá és a mai napig is bizonyítod azzal h még mindig vele élsz. ha lenne valakid már elmehettél volna tőle, hisz nem a nejed és gyerek sincs ami miatt vele kéne h maradj. Ergo szereted!

Nekem 4,5 éves kapcsolatom van, vannak gyerkőceim is, de a párom a mai napig nem él velem. Én is azt szűröm le ebből, hogy nem szeret igazán. Emiatt nagyon bizalmatlan lettem vele szemben, sokmindent hazugságnak vélek amit mond nekem:( De nálatok erről szó sincs, vele élsz már jóideje, ezért nem nagyon értem h a párod miért hisztizik enniyt:S Inkább örülne h talált magának egy társat, aki nem csak hétvégi partnere, hanem igazi társ.

Mit nem adnék azért ha az én párom is hasonlóan bizonyította volna h szeret.

Beszélgess el vele komolyan, mondd meg neki h ha tovább folytatja ezt a viselkedést akkor el fog veszíteni. Legyél határozott, lássa rajtad h komolyan is gondolod amit mondasz és talán észheztér.

Remélem sikerül megoldanod a problémát és olyan lesz a kapcsolatotok mint előtte volt.Sok sikert és utólagosan is Boldog újévet :)

2011. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon gyorsan hagyd ott. Sok ilyen esetet hallkottam, láttam már. Már az első hónapban elkezdte az érzelmi zsarolást (költözés). Ez neked nem volt furcsa? Nézd, az elvált nők többsée nem hiába elvált. 30-as elvált, 1-2 gyerekes nőket kerülni kell! Ritka közöttük a normális.


A mostani feleséged bosszús, gondolom mivel elhagyták és bosszút áll. Ráadásul magához akar láncolni. Álomkapcsoaltra vágyik, holott ő miatta nem lehet. 37 éves férfi vagy, még könnyen találhatsz valakit. Nagyon gyorsan lépj le és hozd rendbe magad. (A párod meg soha nem fogja, majd kikap valami alkoholistát, jó lesz neki az, ne foglalkozz vele.)

2011. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, sokat segítenek.

Többek között azért is, mert szerintem már "csőlátásom van", e miatt nem látom át, illetve tisztán a dolgokat.

2011. jan. 2. 17:53
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, és ami lemaradt:

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok! :)

2011. jan. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!