Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túltenni magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magunkat egy több éve tartó párkapcsolatot lezáró szakításon? Hiszen akkor már tulajdonképpen az életünk része a szeretett személy.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két éve nem sikerül, talán majd ha lesz valakim. 30/F
2011. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok idő és bulik,elfoglaltság,alkohol,új kapcsolat vagy csak szimpla egyéjszakások sokasága.
2011. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemen nem egy elpusztíthatatlan érzés ,csak elnyomni lehet más érzésekkel ,de sose szűnik meg teljesen.

Próbálj változtatni az életeden lehet ez bármi: átrendezed a szobádat hogy ne emlékeztessen a régebbi időkre ,eljársz bulikba , csajokkal flörtölsz meg ilyenek ,de ne zárkózz be a témával. Egy időbe bele telik és nem is ajánlott az érzőbb szívű embereknek hogy újabb kapcsolatot nyiss ,de begyógyulnak úgymond a sebek és minden a régebbi lesz. Persze sose fogod őt elfelejteni teljesen,de így az az idő az élettapasztalataid részévé válik.

18/F

2011. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! Ő jól leírta, komoly azért hogy 18 évesen ilyen jó a meglátása! Gratula
2011. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy nagyon nehéz dolog sajnos. Nme tudom a korod, hogy tanulsz -e vagy dolgozol, de napközben próbály olyan társasággal lenni, ahol nincsenek párok csak te és a barátaid.

Az este a legrosszabb, mikor a volt párod jár a fejedben és sírsz, egyszerűen nem tudsz elaludni. Csinálj valamit lefekvés előtt, amitől nagyon elfáradsz, elálmosodol és akkor könnyebben el tudsz aludni.


A legjobb, ha társaságban vagy, ne menekülj az alkoholba,!

Kitartást és kívánom, hogy legyél boldog!


21/f

Kitartást

2011. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Time is the priest!
2011. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem jól ment. meglepően. persze, köze van hozzá a mostani barátomnak is. ha nem lenne akkor valszeg összeakadtunk volna még párszor.
2011. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem 4 hónapja ért véget a több mint 3 éves kapcsolatom. Szerencsére pont akkor kezdődött az új tanév, így főleg a tanuásba temetkeztem, meg sokkal több időt töltöttem baráti társaságban, akikkel eddig csak köszönőviszonyban voltam, azokkal is sokkal többet beszélgetek azóta. Magamhoz képest azóta sokszor iszok, bulizok. Emellett főleg eleinte rengeteget edzettem, futottam. Próbáltam kitölteni minden szabad percemet (persze ez sosem fog sikerülni). Az a lényeg, hogy ne zárkózz el az emberektől, mert az biztos nem segít. És gondolj arra, hogy nem véletlenül ért véget a kapcsolat, hanem azért, mert már nem voltatok együtt boldogok. Valami lezárult, és ezt el kell fogadnod, alkalmazkodnod kell az új helyzethez. 20/L
2011. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 17:36


nekem is kb 4 hónapja és az enyém is több mint 3 év volt:D

2011. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!