Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik gyönyörű, okos egyszóval tökéletes, de nem tom bejövök e neki, és nagyon szeretnék vele összejönni de attöl félek h tönkre megy a barátságunk amit eddig ápoltunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem,és nem vagyok egy félős gyerek csak nem akarok fájdalmat okozni kérlek segitsetek!
2011. jan. 3. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne szexeld meg és ne akarj vele kavarni, verd ki a fejedből. Ha értékes ember, akkor szerintem ne akard elveszteni.

Az ilyen kapcsolatokból nagyon ritkán lesz tartós.

2011. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ok

kösz de várom még a lehetőségeket

2011. jan. 3. 00:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 3 éve összejöttem a legjobb barátommal. Nem mondható rövidnek, majdnem 2,5 évig tartott a kapcsolat, de már nagyon megbántam az egészet, mert rettentően hiányzik. Mint barát, és nem mint szerelem...
2011. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mandula11 ***** válasza:
Az is lehet, hogy ő is így gondolja, nem tudhatod. Nekem is van egy srác az életemben, tőle várom, hogy lépjen valamit, mert nem tudom, szeretne-e tőlem valamit. Tett apró jelzéseket, de nem vagyok benne biztos, és nem akarok hülyét csinálni magamból. (én már tettem felé konkrét jelzést)De most már úgy vagyok vele, nincs mit veszítenem. Ha megértő, akkor ezek után is jóban maradunk, hisz ez nem ok a haragra.
2011. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mandula11 ***** válasza:
Nem törvényszerű, ha a barátoddal összejössz, és netán úgy alakul, hogy szétmentek, akkor nem lehet utána barátnak maradni. Egyik barátnőm is az egyik barátjával járt majdnem 2 évet, aztán összevesztek, szakítottak, pár hónap után leültek megbeszélni, és megmaradt a barátság. Ez lenne a normális, kúlturáltan is lehet intézni a dolgokat.
2011. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

00:28-as vagyok

Csak annyit fűznék hozzá, hogy mi is teljes mértékben kulturáltan váltunk el, és mondhatjuk, hogy jóban vagyunk... De azért sosem lesz ugyanolyan, mint előtte.

2011. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9 éve kerültem egyetemre. Már elsőben megismertem a későbbi barátaimat, 5-6-8 embert, akikkel mindig szívesen találkozok. Együtt eljártunk nyaralni is. Egyik barátném összejött egyik barátommal, és meg a barátné barátnéjával, akit nyaraláskor ismertem meg. Értitek? :) Szóval két jóbarátom egyszer, meg én egy (harmadik) csajjal. Aztán mi 2 hónap után szétjöttünk a lánnyal. Hosszú évekig haragudtam rá, nem is köszöntem neki, amikor láttam. Mondjuk ő se. Még most is olyan határeset, hogy egy sziát lehet kiböknék, oszt csókolom, de nem vágyom a társaságára. Majd egy hónap múlva jóbarátomék is szétmentek. Nem is értettem, pedig látszólag összeillők voltak. Ők viszont ugyanolyan barátok maradtak, mint előtte. Hármasban eljártunk/unk kocsmázni, meg össze-vissza és kijönnek egymással. Azóta mindkettőnek van párja. Egyikük hamarosan házasodni is akar. Már ritkábban találkozunk mióta dolgozunk, de múltkor is beültünk én a barátom, a barátném, és a barátném párja négyesben dumálni egy kicsit. Szóval nem feltétlenül jelenti barátság megromlását, ha nem jön össze a párkapcsolat. A titkát ne kérdezzétek, de valós sztoriról van szó. Szóval ha úgy bejönne a lány, csapj a lovak közé, míg nem kavar be más a képbe. Beszéljetek meg mindent, hogy mi lenne, ha megpróbálnátok együtt. Ennyit tudok mondani.

27f

2011. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szexuális éjszakára nyugodtan összejöhettek , de többre nem érdemes ettől még nem megy szét a barátságotok csak lesz egy kellemes estétek, és már szex-barátok lesztek.....
2011. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!