Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmi kedvességet nem tanúsíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi kedvességet nem tanúsított irányomba. Hát ez így nagyon nem lesz jó. Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés

El sem hiszem hogy most ezt kell írnom. Msn-en beszélgettünk ma este. Élőben a tenyerén hordoz, msnre csak miattam megy fel csak velem beszél, ott is rendben ment eddig minden. Ma azonban alig kérdezett felőlem, kedvesség nuku, semmi. Megőrülök rajta. Hát én igenis igénylem ezt, a törődést meg a sok kedvességet a barátomtól, mert én is megadom neki!!!

Eddig ő is, maximálisan, nagyon kimutatta az érzelmeit de ma nem tudom mi volt...

Azt tudom hogy tanult egész nap meg tegnap is és eléggé stresszes a vizsgái miatt. Érdekes én meg akármilyen kimerült vagyok szépen beszélek meg minden. Szép bókot írtam neki ma lány létemre, semmi reakció. Pedig egészen tegnapig halálosan szerelmes volt belém, kétség sem fér hozzá de akkor mi ez a viselkedés mégis??!!!

2 nap múlva találkozunk még nem is mondta hogy mennyire várja pedig a múltkor ilyenkor még a napokat is számolta...

Tegnap még írt hozzám egy verset. Piszkosul hiányzom így írta szó szerint..ma meg mintha egy haver lennék.

De akkor majd ne is várja hogy neki adjam a szüzességem...így is sokat engedtem...3 hónap után...

Szóvá tegyem ezt neki? Hogy nekem mindig szükségem van az odafigyelésre? A kutyám is beteg, tudja hogy aggódom érte beszélek is róla de nem ír semmit...hát öcsém.

Kiakasztónak tűnhetek így olvasva de akkor is.

Vélemények?


2011. jan. 9. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Neki is vannak problémia. A vizsga miatt meg simán lehet stresszes. Neked kell ismerned őt, te neked kell tudnod, hogy ki ő. Ha rosszul esik neked valami, akkor beszéld meg vele. De ne legyél önző és ne kérd, hogy öngyilkos legyen szegény kutyusod miatt.
2011. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Moszuke ***** válasza:
100%

ja tedd szóvá;

majd elmondja a csávóka, hogy mi baja volt mért nem nyalta aznap a segged msn-n és békesség lesz.

ennyi.


én is rákérdeztem hasonló szitura.. a válasz az volt hogy 1 pont híjján 3as lett volna vmi fél év záró doga és azért volt feszült a Bnőm és rajtam csattant az ostor.. nagyjából ennyi.

a kommunikáció sosem árt.

2011. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Néha nem mondjuk ki szavakban, amit érzünk. A barátod attól még szerethet, hogy nem tölti minden idejét veled és nem ír napi 1000 SMS-t.

Megértem, hogy ígényled a szeretet, de adj neki egy kis időt. Viszont szólok, hogy te ismered, ne hagyd, hogy kihasználjon téged.

2011. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Moszuke ***** válasza:
sztem az neked szólt.
2011. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem mondom hogy nem. 3 hónapja vagyunk együtt, mindig teljesen kimutatta az érzelmeit, sok kedves dolgot tett meg nekem de tőlem is megkap mindent amit lehet...testiségen kívül persze egy bizonyos szint felett, hisz nincs még itt az ideje, mindegy, ez nem is ide tartozik...

Mindig megértem, ha rossz a kedve, ha fáradt, nem kötekedek vele...de hogy annyit nem képes mondani hogy várja hogy találkozzunk...helyette kiakad hogy nem tudja az utat abba a városba ahol találkozni fogunk..kész.

Nem vagyok ehhez hozzászokva tőle.

2011. jan. 9. 22:55
 6/23 anonim ***** válasza:

Annak jobban örülnél, ha egyik nap amikor mennél hozzá, nyitva lenne az ajtó és ott lógna a barátod halottan, felakasztva??

Milyen érzés lenne a szemébe nézni?? Milyen lenne érezni a hideg, nedves testét, érezni ahogy a ruhád átázik a vértől, izattságtól, könnyektől??? Tudni, hogy ő nincs többet veled, nem ver többet a szíve, már csak emlékek vannak.

De pedig azért jöttél, hogy kiverd neki a hisztit azért, mert éppen nem mondta neked, hogy hiányzol.

2011. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha szereted és ne legyél túl érzékeny. Ha szerinted szeret téged és te is őt, akkor legyél vele kicsit türelmes.
2011. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De mindig én legyek türelmes? Mindig fogjam magam vissza, és ha rosszul is esik valami állítsam meg magam mert túlspilázom? Hát akkor miért van az ember benne egy kapcsolatba mégis? Mármint nem rád vagyok mérges kedves válaszoló...elnéztem már neki mellészólásokat, mert tudtam nem megbántani akart de sértő dolgok csúsztak ki a száján.
2011. jan. 9. 23:06
 9/23 anonim ***** válasza:

Például miket mondod neked, amik rosszul estek???

Nem kell visszatartanod magad. Azért vagytok egy kapcsolatban, hogy elmondjátok mit éreztek. Pont erről beszélek egy ideje, hogy beszélj vele. Ha pedig már eldöntötted, hogy dobod, akkor ne dobd. Ne akard itt a lelkiismereted nyugtatni.

2011. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Vagyis dobd. Te tudod, mit akarsz.
2011. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!