Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 2éve vok 1üt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxos19 kérdése:

A barátnőmmel 2éve vok 1üt szeretem nagyon, de ki kell menniük a munka miatt Angliába az apjához, állítólag 2évre mennek h egy házra össze hozzák a pénzt, én mondtam meg várom kitartok mellette mert szeretem nagyon. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két év az nem kevés idõ,gondolom azért fogtok ez idõ alatt talàlkozni.Most megmutathatod neki,hogy valóban szereted.Remélem õ is ugyanugy érez iràntad.
2011. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Megtanulnék helyesen írni, ha másért nem, hogy levelezni tudjatok.
2011. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem ígérnék semmit. És ha neki lesz valaki akit megszeret? Persze ha tényleg komoly a kapcsolat akkor kibírható.
2011. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nehéz dönbtés de ha lehet akkor velemennék ha nem akkor nehéz szívvel de inkéább szaktanék maximumha visszajön felkeresitek egymást 2 év hossző iidő és neked is és a párodnak is szüksége esz mahjd szexre. Ezt nem sértésként de ez az igaszág !
2011. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél 1 vokot,tegyél bele 2szer annyi szeretetet,mint amennyi 3 embernek elég,emeld 4zetre,és 5év műlva megnézheted,hogy mekkora a szerelem 6alma,7végenként meg kiutazhatsz hozzá.
2011. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Én volt barátnöm, csak 3 hónapra ment ki és gyorsan össze is jött egy kopasz, öreg, de annál pénzesebb fószerral. Nagyon pofára lettem ejtve.

Másik fele, hogy 2 év után a jóból visszamenni a "porba"....hát szerintem menj Te is ha lehet, ha meg nem, akkor légy Te az erösebb.

2011. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fog keresni mást,mert ő is szeret nagyon.
2011. jan. 11. 12:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Volt pár hasznos kommentetek,de volt pár aki bunkó,azért írjátok ezt mert nem voltatok igazán szerelmesek és nem találtatok még normális barátnőt ennyit tudok hozzá fűzni a bunkó kommentelöknek!
2011. jan. 11. 12:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam bunkónak, hanem a véleményem írtam, le illetve ami megtörtént Velem.

Ö sem tagadta, hogy nem szerelmes, de úgy volt vele, hogy van pénze ami jó és majd beleszeret.

2011. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem minden NŐ ugyan olyan!A pénz meg neki nem számít,mert meg veszem neki amit szeretne!
2011. jan. 12. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!