Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lelki, pszihés hatásokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki, pszihés hatásokkal járhat az, ha valaki korán kezdi a nemi életet? Ez befolyásolhatja az illető további szexuális életét? Mondjuk olyan 13-14-15 évesen.

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül van szó szüzesség elvesztéséről, de szóba jöhet.
2011. jan. 11. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez az előbb még egy válasz volt valahol... :)
2011. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen de most kerdes :D es erdekes, hasznos szerintem, ezert tettem fol :D
2011. jan. 11. 21:39
 3/10 anonim válasza:

Háttt nekem nem lett ettől semmi.Én igaz nem vagyok büszke rá,bántam is mint a kutya,de 14 évesen elvesztettem a szüzességemet....mondjuk egy folytában szexelhetnékem van,de gondolom nem azért mert korán elvesztettem....:D

22/L

2011. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
én 1 hete vesztettem el a szüzességem (18/F) de nem is én vagyok a lényeg, hanem a barátnőm...ő 14 éves, nagyon sokat agyaltam h mi legyen, de annyira szeretjük egymást, hogy már úgy voltam vele, minek várni, és teljesen spontán jött az egész, nem is gondoltam volna aznap reggel h nekem milyen éjszakám lesz :D egyedül voltunk itthon, megnéztünk egy filmet, aztán szépen lassan megtörtént, nem bántuk meg, de minden a jövő titka, hogy lesz e ennek pszichés hatása, azt nem hiszem, de mondjuk azt sem h bánni fogjuk...
2011. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ha naív és fiatal valaki mindenképp meghatároz

engem életem első pasija kihasznált úgy, hogy totál elhittem ilyen egy kapcsolat

orgazmusom nem volt még, szinte csak a barátom miatt csináltam csak

és évekig ennek megfelelően éltem

ribanc hírében jártam

mire rájöttem hogy aki nem szeret, nem jár velem, azzal nem kellene lefeküdni


és életem első komoly normális kapcsolatában mentem el először

2011. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

25éves vagyok és már 21évesen túlszárnyaltam önmagamat!!!

Most már sex téren is sokkal perverzebb vagyok mert a sima sexet is meglehet unni,és ilyenkor jönnek a változatosságok és utána hogy mindent ki kell probálni.És emiatt kell vigyáznom ha egy új csajjal jövök össze , mert volt csaj aki azt mondta hogy én egy állat vagyok.

2011. márc. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem baj ha nagyon perverz vagy, de ha nem akarsz állat lenni, próbálj meg "gyengéd perverz" lenni ;) (F)
2011. márc. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak abban az esetben lesz pszichés hatása,ha rossz élményként marad meg.Úgy értem,hogy utána csalódás éri az illetőt,a párja kihasználta,stb.

21/L

2011. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

A sok csalódásnak csak egy hatása van!És az az ,hogy elővigyázatosabb lessz az ember és nehezebben kezd az új partnereknél!Bár nőknél elképzelhetem a frigidséget is.

2011. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,erre gondoltam,végül is s szex is részben fejben dől el.
2011. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!