Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit csináljak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak úgy érzem kötelességem tanácstalan vagyok (lent)?

Figyelt kérdés

szóval a lényeg : van egy kialakuló kapcsolatom (pár hete szakított velem bnőm nah és van egy lány aki a legjobb haverom bnője volt és szakítottak ők is.. és rá pár napra meghalt a lány apja és én úgymond csak én voltam neki. a támasz mint barát és most velem akar lenni mert h szeret imád .. csak én nem vagyok belé szerelmes csak szeretem meg segítek neki mint barát..

és most úgy érzem vele kell lennem.. (megmentette az életem 1 szer a lány szó szerint..)

mit tegyek ?


2011. jan. 15. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nehéz kérdés, talán nincs is rá jó válasz. Nagyon sajnálom a lányt, nekem is meghalt apukám és akkor éppen egy olyan emberrel voltam együtt, aki még a temetésre sem jött el. Nagyon rossz érzés, ha az embernek meghal valakije és szeret valakit, az a valaki viszont nem támogatja. A te esetedben ez más, mert te támogatni próbálod a lányt, viszont az sem egy szerencsés megoldás, ha vele maradsz úgy, hogy nem is igazán akarod. Én úgy gondolom, hogy amíg a nehéz időszakon valamennyire átvergődik, addig legyél mellette, ne ámítsd, de ne is hagyd el addig, amíg nem látod, hogy jobban van. Félig baráti, félig "szerelmi" kapcsolat lehet ilyenkor a legjobb szerintem.
2011. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem kötelességed. Másrészt ő sem szerelmes... Csak most épp úgy érzi, mert te voltál az egyetlen, aki törődött vele, akire számíthatott, és nagyon hálás neked.
2011. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ez baromira necces kérdés.

Pro:

Haver nőjével összejönni etikátlan...

Lehet, hogy a lány nem is téged szeret, csak valakihez muszáj ragaszkodnia, mert egyedül van... Tehát kell neki valaki, akin levezetheti az érzelmeit/érzelemhiányát, és ebbe az illetőbe nem feltétlenül szerelmes... (szóval érted)

Megmentette az életed... szerintem azért, mert ember vagy, és nem azért, mert szerelmes beléd (javíts ki, ha tévedek)


Kontra:

Te is egyedül vagy, és kell a törődés, és ő is. Mindketten (a szakítás miatt) esetleg szeretet/szerelem/nő-férfi hiányosak vagytok. Kell nektek valami.

Lehet, hogy egy idő után teljesen megszeret, szerelmes lesz beléd, ahogy te is belé.


Mindkét verzió megeshet. Mégis nagyon necces a kérdés, és egy haver nőjét lenyúlni soha sem jár balhé nélkül. Néha viszont megéri (de néha nagyon nem). Ha ortt lesz a helyzet, akkor ott, hirtelen döntsd el, hogy mit választasz! (Remélem tudtam segíteni, legalább néhány fontos érv felhozásában)

2011. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én nem akarom lenyúlni .. különben nincsenek is együtt már..

csak egyszerűen olyan látszik rajta.. erre nincs is igazán szó.. csak h mikor velem találkozik akkor úgy "felvidul "

2011. jan. 15. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:

11:36-os vagyok.

Sajnos akkor is úgy fog kinézni a dolog, hogy haver nőjére mentél rá... :S

2011. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mindig bánták őt... :S meg kell védenem
2011. jan. 17. 17:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a "bánták" szót úgy értetted, hogy bántották, akkor igen, legyél vele és vigyázz rá. Rángasd ki a gödörből, amiben benne van. És ha lesz fejlemény írd le ide, mert kíváncsi lennék egy ilyen sztori végére. ha jó, ha rossz.


(Ha nem úgy értetted, hogy bántották, akkor nem értem :S)

2011. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

úgy értettem h bántották.. de megvédtem ..

és most együtt vagyunk mindig egyszer ő alszik nálam egyszer én nála .. és most vigyázok rá nagyon

2011. jan. 18. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más hátra, mint hogy további sok sikert kívánok Nektek!
2011. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!