Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig, folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig, folyamatosan a volt barátnőjével van elfoglalva. Tudja, hogy zavar, de nem tesz semmit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A barátom 22, egy bő 3 hónapja vagyunk együtt, de már 2 éve ismerjük egymást. A volt barátnőjével több mint 4 évig volt együtt,amikor megismertem akkor már nem volt olyan jó a kapcsolatuk. Igazából személyesen nem, de látásból ismertem a lányt. Mindent tudtam, miért is lett vége. Júliusban szakítottak, utána egy pár hétre rá találkoztunk először. Majd összejöttünk. Viszont a lánnyal azóta is megmaradt a jó viszony. Eleinte annyira, hogy csak a szex miatt összejártak. Mostanában is, engem megmondom őszintén az is zavar, hogy majdnem hogy minden nap beszélnek interneten.Nem értem miért is fontos, hiszen már én vagyok a barátnője, szerintem velem jóval kevesebbet foglalkozik. Mindent megtesz neki amire kéri,vigye el, ha a közelben van,segítsen neki ebben, abban. A lány meg keressen mást ezekre a "feladatokra". Mondtam már neki, hogy engem mennyire zavar, de ő meg azt kérdezi, ugyan miért ne lehetnének jóban? Én meg azt, hogy ugyan miért kéne vele jóban lennie? Nem tudom mit csináljak, nekem ez sok! Előre is köszönöm!
2011. jan. 15. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Jóban lehet vele, de ne nyalja ki a seggét a tiéd helyett.
2011. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért szakítottak??

"Eleinte annyira, hogy csak a szex miatt összejártak. "

Emiatt azt mondanám, hogy szakíts.

2011. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szakításuk után jártak össze, én akkor még nem voltam neki.

Elvileg a csaj smárolt valami haverjával a buliban, aztán megbocsájtott neki de már nem tudott bízni benne. Rá két hétre végleg szétmentek.

2011. jan. 15. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele...Jogos a felháborodásod.
2011. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az embernek a párja kell, hogy legyen a legfontosabb. És ha egy új kapcsolatban van, semmi dolga az exeivel. Ha elmondtad, mennyire zavar és mégis folytatja, az elég sok mindent elárul. Az előző barátnője hány éves? Nem lehet, hogy még mindig van köztük valami?
2011. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 éves múlt. Nem tudom, nagyon remélem hogy nem. Aztán az is lehet, hogy amikor nem velem akkor is vele...De mindig azt mondja hogy nem volt sehol, meg hogy a haverjaival...Fogalmam sincs, remélem nincs semmi
2011. jan. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!