Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most leszünk egy évesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszünk egy évesek a párommal milyen meglepetést csináljak neki?

Figyelt kérdés
ő 29 én 19 éves lány vagyok nem tudom mivel lepjem meg a párom segítsetek!Együtt élünk?
2011. jan. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h együtt éltek-e. Együtt éltek?
2011. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kúrvára nem vagy vicces te beképzelt......
2011. jan. 16. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:

"Most leszünk egy évesek a párommal "

szerintem cumis üveget :)


amugy együtt éltek ?

:'D

2011. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, előbb tanulj meg helyesen írni!
2011. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már bocs, de miből vetted le, hogy az első válaszoló beképzelt? :D Én amúgy röhögtem... :D

A kérdésre válaszolva: te ismered a párod. Egyik ismerősöm festményt csináltatott évfordulójukra.

2011. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Felveszel egy sexy fehérneműt (értsd: combfix, tangabugyi, melltartó. bordó,fehér,vagy fekete színekben, amelyik hozzád illik!) Levetkőzteted a párodat, hasára fordítod, és megmasszírozod. Utána szeretkeztek egy jót.


Amúgy, 19 éves korodra olyan kis butácskának látszol a megnyilvánulásaidból.

2011. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!