Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hogyan becézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan becézitek a pasitokat/párotokat/férjeteket?

Figyelt kérdés
Nem egyébért pusztán kiváncsiságból
2009. febr. 2. 01:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szivem, néha Kicsim
2009. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában drágámnak ha valamit nagyon szeretnék akkor szerelmemnek de 2 hónap és baba lesz így egyre többet használom az apucit
2009. febr. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Életem.
2009. febr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mikor veszekszünk "Méregzsákom"-nak hivom, néha "Agybajosnak"-pusztán szeretetből, édesen...

Amúgy néha szólitom "Édesem"-nek is, de inkább nem megyünk át nyálasba, marad a keresztnév:)

2009. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Keresztnevén.
2009. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, eleinte nem szerette ha Tominak becéztem-olyan gyerekes szerinte.Aztán a haverok előtt 'ici-pici mazsolás sütikémnek'neveztem:-) Azóta megkedevelte a Tomit;-)
2009. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Aranyosak.

Második válaszolónak: Gratulálok, sok boldogságot és egézséget !!! :)

2009. febr. 2. 11:51
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
kicsim,szivem,szerelmem,baba(az alapok)és a keresztnevén,de ha Lacikának hívom azt utálja:P
2009. febr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nyusza, cicu, maci, de mások előtt a keresztnevén :P

27/L

2009. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Hihi, bocsi, nekem erről egy vicc jutott az eszembe, ha nem bánjátok.... köszi!

Szóva, anyuka nyúlhúst készít ebédre, asztalhoz ül a család.

A 7 éves kisfiú és az 5 éves kislány gyanakodva piszkálják az ételt, valahogy más íze van.

Meg is kérdezi a kisfiú: anya, ez milyen husi?

Anyuka és apuka összenéz, nem nagyon akarják elárulni a gyerekeknek, merthát bizonyára sajnálnák szegény nyuszikát.

Apuka összeszedi magát, majd azt mondja: kisfiam, ez olyan állatnak a husikája, aminek anyuci is szokott engem hívni.

Erre a kislány odasúgja a bátyjának: jujj, meg ne edd, ez egy f#@sz!

:)

Na, viccet félre téve: én a volt férjemet apának hívtam, a gyerekek miatt, a mostani páromat: édesem, drágám, tündérkirályfim, szexisten (hmmm. pedig még nem is történt meg konkrétan a dolog, még csak "beszéltünk" róla)

2009. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!