Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen ajándéknak örülnétek Valentin napkor? Ötletem sincs, hogy mit adhatnék a barátomnak,15 éves.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen... én iszonyat nagy könyvmoly voltam és mindenféle technikai kütyüt imádtam. Most viszont pl kéne egy faja sapka. :P
2009. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
amúgy pár kérdéssel ezelőtt volt ugyanez, h egy pont 15 évesnek kérdezték.
2009. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet rólad, vagy kettőtökről fénykép, esetleg a fényképetekkel párna, bögre, kulcstartó, egérpad stb...Vehetsz neki bonbont, vagy főzhetsz neki vacsit,amit gyertyafényben elfogyasztatok!
2009. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a plüss dolgokat,akkor vehetsz neki plüssmacit, vagy szívecskés párnát...Rengeteg szívecskés valentin napi cucc van a boltokban ilyenkor, bár ezek elég általános ajándékok!Te ismered a párod, ha még rejtőzik benne a kisfiú,akkor valami aranyos ajándékot, de ha szexuálisan "túlfűtött", akkor mehet a szexshopos cucc!Ha pedig nem igazán ismered még,akkor biztos örül valami fényképes dolognak!Remélem,hogy tudtam segíteni!
2009. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ hogy mióta jártok és hogy mennyi pénzt szánsz rá?

Én barátnőmnek egy könyvet adtam amit interneten rendeltem és a borítón az első közös képünk van azt hiszem 28 oldalas és végig a közös fotóinkkal van tele és szerelmes idézetekkel.

Amikor megkapta elkezdett sírni :)

2009. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15:04-es válaszolónak:

honnan rendelted azt a könyvet és mennyibe került?

Légyszíves írj!

Köszi!

Üdv!

2009. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szija!

Ha tudsz adni egy msn címet akkor szívesen segítek neked!

Üdv:Imi

2009. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lécci írd le ide,hogy honnan rendelted és,hogy mennyibe került!!?

Fontos lenne,köszi!

Üdv!

2009. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendben akkor leírom ide, de szerintem így nem fogod tudni megcsinálni! Nekem mindegy! Tehát a rossmann oldalán van egy olyan program hogy Rossmann otóvilág. Azt töltsd le ott kitudod választani hogy milyen könyvet van többfajta is (kemény borítós, fpirálos, vászon borítós). Nekem 5200 ftba került de van olcsóbb is és drágább is. Van sok más is pl:egérpad közös fotóval, bögre és még sok minden. Nem egyszerű megcsinálni, de sok sikert!
2009. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azt ugye vágod, hogy nem vagy felnőtt?
2021. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!