Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már veletek olyan h azért nem akartatok összejönni egy férfival mert neki az anyagi helyzete sokkal jobb volt mint a tiétek? én ilyen helyzetben vagyok, de ezenkívül minden stimmel, de ez nagyon frusztrál.

Figyelt kérdés
légyszi kort is.
2011. jan. 17. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát egy próbát megér!nem árt tisztázni hogy te nem vagy olyan helyzetben mint ő,és nem szeretnéd ha kellemetlenül kéne érezned magad...nekem volt olyan hogy M.o. egyik leggazdagabb emberének fiával jártam,és első héten telefont kaptam tőle...rosszul éreztem magam,főleg hogy nem szerettem meg..így véget vetettem neki.a mostani párom is elég gazdag,de nem érezni az anyagi különbséget.
2011. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én pont úgyan igy vagyok. Neten ismerkedtem meg egy sráccal, gazdagabb mint én, és félek vele megismerkedni, ez miatt is. Szóval most úgy vagyok mint te. :)
2011. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, de nekem a stílusa sem jött be és ápolatlan is volt.
2011. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismertem a barátom anyagi helyzetét, mikor összejöttünk. Azóta kiderült, hogy sokkal gazdagabb, mint én, sokszor volt már, hogy Ő fizetett ki 10000 Ft-os jegyet helyettem, hogy elmehessünk együtt valahova, az Ő családja megtehette, hogy elvitt magukkal 1 hétre nyaralni külföldre, mi ezt nem tudjuk megengedni magunknak. Közösen nyaralni is miattam nem tudunk menni pár napnál többre, mert nem tudom kifizetni. Sokszor rosszul érzem magam, de megpróbálom kézzel készített, személyes ajándékokkal, és a szerelmemmel kárpótolni. Mindig is neki lesz jobb az anyagi helyzete, mert én már most tudom, hogy keveset fogok keresni (orvosként), míg ő mérnökként sokkal többet. Nálunk már elfogadott ez a helyzet, így vagyunk együtt 3 éve, és remélem együtt is maradunk. :) 20/L
2011. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. jan. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!