Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a járás és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a járás és a kapcsolat között?

Figyelt kérdés

én eddig azt hittem hogy kapcsolat az mindig van két ember között, az hogy milyen az más kérdés, a járni az ebből egy témakör.

z egyik előző kérdésben az egyik válaszoló ezt írta: " társak vagyunk, és azok is maradunk, ez nem csak járás, hanem kapcsolat...és így éreztük ezt már az elején is"


és én nem értem hogy akkor ez mégis mit jelent, hogy kapcsolat?

eleht én gondoltam rosszul


2009. febr. 2. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
a járás olyan fiatal, kicsit talán gyerekes... a kapcsolat meg sokkal komolyabbat sejtet :)
2009. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Kapcsolat lehet baráti, családi, szerelmi, szexuális... Tehát sokrétű, tágabb értelmű.

A járás az többnyire szerelmi, később aztán szexuális /itt gondolok a tizenévesekre is/. Itt érzelmileg IS van kötődés.

A kapcsolatnak a szexuális értelme egy felszínes, 'egyéjszakás' dolog.

Persze az én olvasatomban!

Hmm?

2009. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Amikor két ember úgy beszél még a dolgokról, hogy "járunk" az még olyan nagyon gyerekes...

a kapcsolat már mélyebb, sokkal.

igaz, olyan értelemben is veheted, hogy kapcsolat van két ember között, de amikor úgy emlegeti valaki hogy kapcsolat(párkapcsolat) az egészen mély dolgot jelent, ami több mint az együttjárás..:)

2009. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

a kapcsolat egy komoly érzelmi kötés, ami szerelemről, és testi-lelki összetartozásról szól, a kapcsolat hosszú években mérhető együttlétet sejtet, aminek talán házasság lesz a vége...

a járás olyasmi, amit már a ki 13-14 éves tinik is csinálnak, a járás az, amikor együtt vagy egy sráccal/csajjal, elvagytok, szórakozni jártok együtt, lehet szexeltek is, de nem tekintetek a jövőbe, nem terveztek közös jövőt, csak elvagytok amíg vagytok

2009. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok! Nem tudom miért kellett lepontozni, mikor ugyanazt írtátok le utánam is :S szánalom!

Egyébként a járás kicsit sem gyerekes, max. már a 12-13 évesek is ezt a szót használják arra, ha megfogják egymás kezét!

Ettől még a felnőtt emberek is 'csak' járnak egymással. SŐT! Ha a fiatalok eljegyezték egymást, akkor is 'jegyben járnak'! Attól még lehet komoly egy kapcsolat!

2009. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
talán régen még azt jelentette a járás, amit leírsz, de mostmár nem az... ahogy a mai gyerekek elfajulnak, úgy változik meg a szavak jelentése is...ma már azt mondják a kölykök arra is, hogy járás, ha kétnaponta d.gnak egyet... a jegyesek JEGYBEN járnak, nem csak járnak... a komoly kapcsolatra pedig azt mondjuk, társak, élettársak, komoly kapcsolatban élnek, egy pár, stb. de az nekem pl sértő lenne, ha azt mondaná rám valaki, hogy járok a párommal...
2009. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!