Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok! Aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Aki volt hasonló helyzetben írjon véleményt! Unalmas biztonság, vagy izgalmas, korlátlan szex?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és vagy egy 19 éves, gyönyörű barátnőm már több, mint 1 éve. Eddig lángolt köztünk a szerelem, de msot már kezdem úgy érezni, h nem foglalhatom le magam ennyi idősen, még ki kell élnem magam.. és nem tagadom, van 100 lehetőségem rajta kívül. Ő nagyon szerelmes, és nem tudnám megbántani, tervezgeti a közös jövőnket. Nem tudom mit tegyek, maradjak Vele, akit úgy szerettem eddig, és tudom h sosem csal meg (de közben már unalmas ez a biztonság) vagy válasszam a szabadságot, amire most szükségem van, és vele járó korlátlan szexet?

Nem akarom szétrombolni, amit eddig felépítettem, de nekem nem megy így tovább:S Folytogat, nincs egy szabad levegővételem sem. De ha véget vetnék neki, összetörném a szívét és én ezt nem nagyon tudom megtenni. Mit tanácsoltok?


2011. jan. 20. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

"Nem akarom szétrombolni, amit eddig felépítettem, de nekem nem megy így tovább"

Figyelj! Ez egy nagyon kemény téma! A kiemelt mondat második felében leírtad a lényeget! Rövid az élet, nehéz is, nem szabad másokat nézned! Lehet elég nyersnek tűnik, de CSAK MAGADAT nézd! Bulizz, szórakozz ha úgy érzed! Ha mindig mások érzelmeivel foglalkoznánk, nekünk semmi nem jutna! Ezt jól jegyezd meg: Az első helyen Te vagy. A második helyen Te vagy, és a harmadik helyen is TE vagy! Utána jöhet más, de mindig magadat nézd, és ebben az esetben bármennyire is fog fájni a Lánynak, szakítanod kell, mert Te szabadságra vágysz!

2011. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha szerelmes vagy belé, akkor minek kell a szabadság? Szerintem egy igazi, mély szerelmet nem tud felülmúlni 5000 könnyen jött menet se.
2011. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:03


Egy unalmas kapcsolatnál 100-szor jobb! Mégis mikor élje ki magát valaki, ha nem ezekben az éveiben?

2011. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
20 évesen egy fiúnak még nem kell ásó-kapa-nagyharang kapcsolat
2011. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts vele. Fiatal vagy még egy komoly kapcsolathoz. Persze a lányok ezt ennyi idősen nem így gondolják, de ha másra vágysz, akkor lépj!

Lehet, hogy fájni fog a lánynak, de az is lehet, hogy jót teszel vele, mert majd talál mást, aki komolyabban tudja őt venni.

Élj, ahogy szeretnél!

2011. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

...pedig most kell kiélned magad, nem 30évesen (hogy idősebbkrodra megkomolyodj, tapasztalt legyé és meg tudj maradni egyetlen nő mellett, akitől gyerekeid lesznek stb)..


tudnál enékkül a lány nélkül élni?

nem lenne módod elutazni külföldre (meló, tanulás) pár honapra??? akkor nem tudná meg ha megcsalod... és ha hiányzik, tisztábbann látnál?

(jó bunkó dolog ilyet írni nőként de más nem jut eszembe)


28/N

2011. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve vagyok a most 21 éves barátommal. 2 éve, mikor egyetemre jöttünk, eszembe jutott, hogy mi van, ha benne is felmerül ilyesmi, mint most benned (mivel előttem 1 barátnője volt, akivel le is feküdt, plusz 2-3 pár napos "kapcsolat" szex nélkül). Én felajánlottam neki, hogy ha úgy érzi, még nem élte ki magát, akkor itt a lehetőség, egyetem, bulik, csajok stb, én szeretem, és várok rá, ameddig csak kell, ha akarja, most mondja azt, hogy még kell neki a szabadság. Mert sokkal jobban fájt volna, ha mondjuk 25 éves korunkban jut eszébe, mikor már tényleg a házasság járna a fejemben (majdnem 10 év együttlét után szerintem azért már lehetne...). Ő nemet mondott, kijelentette, hogy sosem kéne neki másik lány, és szívesen leéli velem az életét, így is, hogy nem volt másokkal tapasztalata (mellesleg nekem Ő az 1., ennyi erővel én is felhozhatnám, hogy még én is ki akarom próbálni mással, de nem akarom, mert Őt szeretem és hozzá bírnék érni máshoz). Szóval mi így maradtunk, egyelőre nem is talált jobbat és nagyon boldogok és szerelmesek vagyunk, mint az elején. Azért írtam le a sztorit, mert úgy gondolom, hogy a barátnődnek is jobb - akármennyire is fájni fog neki a szakítás - ha most váltok el, megmondod neki, hogy már nem vagy belé szerelmes (hiszen ha az volnál, nem merülne fel benned, hogy mást is ki akarsz próbálni stb), és lehet, hogy sokat fog szenvedni, de ki tudja heverni, és megismerkedhet mással, és élhet boldogan majd valaki mással. Míg ha most vele maradsz, aztán 3 év múlva odáig jutsz, hogy nem bírod, Neked tényleg ki kell még mással is próbálnod, akkor sokkal jobban fog fájni neki, hogy 4 év után hagyod ott, mikor lehet, hogy ő már tényleg komolyan tervezte a közös jövőt. Minél tovább húzod, annál fájóbb lesz a búcsú mindkettőtöknek- márpedig előbb utóbb búcsú lesz a vége, ha már most úgy érzel, ahogy leírtad. Szerintem minél előbb ess túl a dolgon, hogy mindketten megtalálhassátok a boldogságotokat. 20/L
2011. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
* hozzá se bírnék érni máshoz
2011. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Мirkó ***** válasza:
100%
Tökmindegy, ezt már csak húzhatod-halaszthatod de 99% h előbb-utóbb úgyis otthagyod. Akkor inkább tedd meg előbb, mint utóbb, mindkettőt9knek jobb lesz.
2011. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagy el. Nagyon kegyetlenül hangzik, de meg kell tenned ezt a lépést. Jobb ha minél hamarabb túl vagy rajta, később valószínűleg úgyis elhagynád. Élvezd az életet!
2011. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!