Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt igazából mire kéne vélnem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt igazából mire kéne vélnem? Engem iszonyatosan zavar, de nem hajlandó megválni tőle. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 23 éves, és már elég régen bele vagyok esve. Amikor megismerem együtt volt egy lánnyal már kicsit több mint négy éve.Minden este beszéltünk már akkor is, ami a csajnak nem tetszett, totál féltékeny volt mindig. Aztán már fel is járkáltam hozzá,dumálgatni, de soha nem mertem bevallani neki hogy imádom. A lány meg csak féltékenykedett, aztán megszüntette velem a kapcsolatot ez miatt. Miután lenyugodott kicsit felkeresett újra, de az nekem iszonyat szarul esett hogy lepattintott. Egy három négy hónapja szakítottak, mert megtudta a srác hogy a csaj smárolt valakivel egy buliban. Annyira rosszul esett neki ennyi év után hogy hiába akarta, nem tudta neki elnézni. Én meg mentem vígasztalni,mert ugye életem szerelme a padlón van.Az ajtója felett van egy ilyen hatalmas közös kép róla meg a volt nőjéről. Egy két hete kérdeztem tőle, hogy azt nem akarod leszedni? És annyit mondott, hogy a képen ott lesz mindig ahogyan régen, soha nem fakul a kép, amíg össze köt az emlék...vagy valami hasonlót. Én nem értem. Hónapokig ki volt rajta bukva, ki sem ment a házból nem lehetett igazából vele beszélni, mert minden gondolata a csaj körül fogott. Most már minden oké vele, ugyan olyan mint előtte volt, egyszer felmegyek, gondoltam bevallom neki hogy imádom, és akkor látom hogy még mindig ott van...Azt hittem legalább leszedi...Nem mondtam el neki. Engem iszonyatosan zavar ez, az miatt hogy szeretem is, ugye, meg hogy ez neki most komolyan miért is lehet jó?Arra lehet vélni, hogy még mindig szereti?És akkor én most mit csináljak? Bevalljam neki, vagy inkább ne? 17/L
2011. jan. 20. 17:59
 1/4 Fülünyúl ***** válasza:
Te vagy ebben az élethelyzetben. Azt csinálsz, amit akarsz. Gondolom majd jönnek itt tanácsok, ötletek, meg vélemények hogy a sztoriban ki miért a hülye, de ezt te éled meg, te látod az apró, ám fontos jelzéseket, hangsúlyokat. Dönts ahogy jónak látod. Ha úgy érzed, hogy ez a szekér téged nem akar felvenni, talán érdemes a fejedben elültetni a gondolatot, hogy mi lenne, ha másik szekeret keresnél.
2011. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy egy kapcsolat kiheversééig az együtt töltött idő felére van szükség. Én 10 hónapig voltam együtt az előző barátommal és 4 hónap biztos volt amíg helyrejöttem, pedig akkor én szakítottam vele. Szerintem magában még nem rendezte le teljesen a dolgokat. Biztos sokszor eszébe jut a lány, elvégre nem azért szakítottak mert nem szerette, hanem mert nem tudott már megbízni benne. Ha készen áll egy úgy kapcsolatra, azt biztos észre fogod venni, az is lehet h komolyabban nyitni fog feléd. Vagy adott már valami jelet erre?
2011. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én igazából azt is annak veszem ha már puszit ad, mert imádom. De egyszer megfogta a kezem, mert le voltam maradva, és kézen fogva mentünk, már nem úgy mint a szerelmesek, de mégis. Meg elhívott moziba, de nem hiszem ez ezeket annak lehetne venni:(
2011. jan. 20. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet h csak barát ként tekint rád. Én a helyedben megkérdezném tőle hogy mit gondol a kapcsolatotokról. Lehet h megfog lepődni, és nem úgy érez majd mint te, esetleg egy darabig hanyagolni fogjátok egymást, de kockáztatni kell ahhoz h megtudd. Neked sem jó az hogy esetleg arra vársz ami nem fog eljönni, vagy pedig ami jöhetne azt elszalasztod. :) Sok sikert! És ha van fejlemény légyszíves írd le mert érdekelne! 2. voltam :)
2011. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!