Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajoknak! Ha lenne rá lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak! Ha lenne rá lehetőséged melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasit, aki jó az ágyban, de még csak 1-2 csajjal feküdt le VAGY egy olyat aki már többel együtt volt de szintén jó az ágyban?

Külső(kinézet) belső tulajdonságokat vegyük hogy ugyanazok.


2011. jan. 23. 15:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi.
2011. jan. 23. 15:03
 2/10 anonim ***** válasza:
attól függ melyik teper jobban
2011. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jah bocs kor lemaradt.


18/L

2011. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit irjak...Nem nagyon erdekel hogy hany csajjal volt elottem.
2011. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem tök mindegy hány csajjal volt elöttem?
2011. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tapasztalataim alapján csak annyit mondhatok h voltam már "néhány" csajjal, volt olyan bnőm aki ezért meg is szólt rendesen, de mégis összejöttünk. Pontosabban, eddig még nem találkoztam olyan csajjal aki azért nem kezdett velem mert túl sok csajjal voltam előtte.


"életművész"

2011. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15:07-es vagyok 28/no
2011. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy hány nővel volt előttem,nem érdekel, soha nem is érdekelt. Amikor velem van legyen az enyém. A többi teljesen mindegy.
2011. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt választanám, hogy te egy ordas k*rva vagy, ha így válogatsz a pasik között :)
2011. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Természetes az, aki kevesebb nővel volt, még akkor is, ha rosszabb lenne, mint a másik. Megtaníanám. :)



22/L

2011. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!