Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek szülinapi ajándékna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek szülinapi ajándéknak a barátomnak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja vagyunk együtt és jövőhéten lenne a 18. szülinapja ... tippem sincs hogy mit vegyek...nem akarok se túl drágát se túl olcsót...de amúgy a kézzel készült ajándék ellen sincs semmi kifogásom sőőt :) Csak mondjátok meg hogy mit miből hogyan xDD :D
2011. jan. 23. 18:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szőrös bilincs? :D
2011. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi xd de azért még nem tartunk ott XD
2011. jan. 23. 19:17
 3/26 anonim ***** válasza:

xDD

Mindent el kell kezdeni egyszer... :DD

2011. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát jó de azért hogy nézne már ki??XD nézne egy nagyon nem gondolod??XD:D
2011. jan. 23. 19:39
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát szerintem örülne neki, de tetudod... :D

Elvégre most válik hivatalosan "felnőtté"... xD

2011. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jajj Tee xDD wáá :D am te hány éves vagy és fiú/lány?:D ...most őszintén szerinted ez normális 3 havis kapcsinál??:D
2011. jan. 23. 19:49
 7/26 anonim ***** válasza:

15/L :$xDDD

Hát ha komolyan gondoljátok, akkor miért ne ?! :D

18 éves bátyámnak is bilincset akartam venni, csak mire megvettem volna elfogyott...-.- :D

2011. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
LOL :D én 17 vagyok:D ... am hát ... jhaxd látom neked is perverz fantáziád;)xDD :D am nem mondom h rossz ötlet csak azért 3 hónap után még nem ... :$ .. nemakarom h egy izzénak tartson xd igyis mindig le perverzez mert azért tudok oanokra gondolni :$:$:$xdddddd
2011. jan. 23. 20:04
 9/26 anonim válasza:
Nagyon aranyos bogréket lehet venni...pont tagnap vettem énis a barátomnak eggyet bár én hónapfordulóra : 1000-2000Ftból kijössz:) mindenfajta írás van rajta pl: Mindennél jobban szeretlek,vagy Örökre együt:) de én azzal leptem meg 17. szülinapján mi is akor voltunk 3 hónaposak h csináltattam egy párnát a saját képünkkel ami világít a sötétben:) de ilyet póloba is csináltathatsz:)
2011. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi :) Jó ötlet:)
2011. jan. 23. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!