Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz nála esélyem egyáltalán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nála esélyem egyáltalán?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Van egy lány aki szintén 16 éves.

Szerelmes vagyok belé.

Nemrég voltam túl egy rohadt nagy szerelmi bánaton és nem tudtam 100%-osan a lányra koncentrálni.

A lányt nem is érdekeltem,mert senkit nem érdekel egy hülye kis depis gyökér.

Megfogadtam,hogy megváltotok,összeszedem magam,mert nem akarom ezt a lányt elveszíteni.

Sikerült is összeszednem magam és a lány is mondta,hogy mi lett velem ? Nem ismerek rád :)

De eddig 3x láttam és mostanában nem nagyon akar már velem kijönni sétálni,de most így,hogy összeszedem magam több lesz az esélyem ?

Ha látja,hogy közeledek felé akkor lehet,hogy végül kijön sétálni ?

Valentin napra szeretném magamévá tudni a lányt :) Vagy pedig pont Valentin napkor szerelmet vallani :$

Szerintetek ? Esélytelen vagy próbáljam meg ?


2011. jan. 24. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
1 próbát megér.
2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HitMyChar válasza:

Szerintem egy szép virágnak nagyon örülne. :)

Én is pont ilyen helyzetben voltam, azóta is ő a barátnőm :)

2011. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

próbáld próbáld próbáld. győzd meg a lányt hogy túl vagy a befordulós korszakon és 110%-ban rá tudsz figyelni, éreztesd hogy fontos neked legyél jó hozzá ésatöbbi.

ha régebben tetszett neki hogy közeledtél akkor nem lesz másképp

sok sikert

2011. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

És abban van valami,hogy eddig 3x taliztunk ?

Mert nekem azt mondték,hogy ha nem jönnék be neki akkor 2-diknak sem jött volna ki...

2011. jan. 24. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!