Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Orgazmus fontossága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Orgazmus fontossága párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

Az mennyire fontos egy férfinak, hogy párja él-e át orgazmust vele?

Ha teszem azt egy olyan nővel futsz össze, ahol, ha megszakadsz-sem sikerül összehozni, azért vele maradsz? Vagy inkább más után nézel?


2011. jan. 26. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ez egyéni ízlés kérdése, de engem ez nagyon rosszul érintene annak ellenére, hogy tudnám, hogy nem velem van a baj, mert korábban minden nőmnél játszva jött az orgazmus. Én szeretem látni, hogy a páromnak jó a szex és biztos ki akarnám deríteni, hogy mi a baj.
2011. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt most alig értem, ha arra gondolsz, hogy a nőnek nincs orgazmusa de mellette maradnék-e akkor a válaszom igen, de itt inkább a nő az akiben felmerülhetne ilyenkor a szakítás gondolata, nem?
2011. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Második!

Igen, arra gondolok, hogy a nőnek nincs orgazmusa.


Létezhet az, hogy valaki mellett azért nem maradnak meg a pasik, mert nem sikerül neki orgazmust okozniuk???

2011. jan. 26. 10:58
 4/9 anonim ***** válasza:
A normálisabb fajta nem hagyja ott hanem még jobban próbálkozik, egy egészséges kapcsolatban oda-vissza adnak egymásnak, nem lenne amúgy sem fair. De még így is ott van az orál meg az ujjazás. Remélem tudtam segíteni.
2011. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja igen, második voltam
2011. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelemben szerintem nem számítt!Ahol csak szexről van szó,csakis testi kapcsolatról,ott igen.Persze a szerelemben is számítt,de ott nem csak arról szólnak a dolgok.Én biztos nem hagynék el ezért nőt,de azért jól esik látni hogy a páromnak örömet okoztam és jó látni hogy egy jó nagyot élvez,jó érzés.De elhagyni biztos nem hagynám el.Persze ez emberre válogatja,hogy ki mennyire megértő!
2011. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még annyi hogy én biztos azon dolgoznék hogy minnél jobb legyen neki és sikerüljön elélveznie.Persze én hallottam olyat hogy vannak olyan nők,akik egyeltalán nem tudnak elélvezni,bármit csinálhatsz vele és hiába tocsog a nedüben:),akkor sem megy neki a hüvelyi orgazmus hanem csak csiklóval tud elélvezni.Van olyan aki még azzal sem.Az már mondjuk tényleg kicsit kellemetlen!
2011. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy FIZETETT prostinál nem zavar, hisz DOLGOZIK. a "PÁROM"-al nagyon, hisz azért IS, választottuk EGYMÁST!
2011. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki szereti a másikat, az megbeszéli a dolgokat, és együtt oldják meg a gondokat, lehet szorong belül, lehet pszichiáterhez kell fordulnia. Nem biztos hogy a pasi nem jó az ágyban, ha a nőnek nincs orgazmusa. De persze ha nőnél van a baj, akkor sem hibás, hisz nem tehet róla. A pasi önbizalma csökkenhet, ha a párját nem tudja izgalomba hozni, de ha ez a nőnek nem okoz gondot, és nem keres másik szexpartnert, valamint a pasinak kielégítő a nővel a szex akkor semmi gond
2011. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!