Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeakarok jönni 1 sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeakarok jönni 1 sráccal és mindig attol félek hogy a haverjai nem fognak elfogadni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindig ebben a bajban vagyok, hogy az addig jó hogy a sráccal eltudok beszélgetni, meg el vagyok vele, és ugy rzwem szeretem is, de minidg attol félek, hogy én amugy 1 picit visszahuzodobb lány vagyok, és attol félek mindig hogyha ott vannak a haverjai is a srácnál, akkor én 1 szot se fogok szolni, mert nem tudok mit mondani.. és mindig ez van bennem, és nem tudom ezt leküzdeni..:S

Mit csináljak?:S


2011. jan. 27. 00:11
 1/4 DJ_Whiteman ***** válasza:
100%

De ijedj meg a haverjaitól:)

Pumpálj egy kis önbizalmat magadba és menni fog :D

Am meg ha ő elfogad, sztem akkor a barátai is elfognak:)

2011. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak add fel ezt a félelmedet:)

Biztos okos, értelmes lány vagy. Meg hát nem is kell az, hogy nyomd a szöveget a haverjainak;)

Ha oda kerülsz, úgyis ilyen sablon dolgokról dumálnátok, mint suli meg időjárás...

Ne görcsölj. Gondolj ki előre témákat! Na meg nem kell vizsgáznod a haverjai előtt. :)

Ha szeret valaki, akkor nem foglalkozik azzal, hogy a haverok mit gondolnak.

2011. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szar le a barátait legyél önmagad!

Az egy dolog hogy szeretnéd ha el fogadnának a barátai.

De ha a srác érez irántad valamit akkor szeretni fognak a barátai már csak azért mert tiszteik annyira a barátjukat hogy el fogadják a barátnőjét!

Szóval magadat adjad csak lazán!!! :-)

2011. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szard le a barátait, cselekedj mert utólag megbánod

Sok sikert!

2011. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!