Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 vok és a bnöm 15 és 14napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoleda kérdése:

19 vok és a bnöm 15 és 14napja vagyok vele. De nincs témája semmiröl nem kiváncsiskodik, nem kérdez csak (nemtom) vagy hallgat, ezt csinálja. De miért? Mondok mindenféle témát és nem mond semmit, ezt hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát igen ez az átlag 15 éves sajnos. 15/L
2011. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
de attól lehetne kiváncsi vagy valami nem?? nekem ez igy fura énis kiváncsi voltam 15 évesen meg minden de ö.. :\\ mivel tehetném kiváncsivá? hogy kérdezösködjön legyen témája? :))
2011. jan. 27. 14:24
 3/27 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ebben a korban probléma, én 25 vagyok, és nyomul rám egy 28 éves srác, aki mellett állva elalszom. Annyit se tud rólam megjegyezni, hogy hol tanulok, mindig újrakérdezi. Hogy mit, az eddig ssoe érdekelte. terhát még én magam sem érdeklem. Sajna van iyen, kérdező, nem kell az ilyennel foglalkozni. 15 évesen még van esély, hogy kiheveri ezt az állapotot, de tény, hogy tartalom nem sok van a hölgyben.
2011. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Te nem sok mindent tehetsz, a kíváncsiság vagy a természete, vagy nem valakinek. Mesterségesen nem tudod benne előállítani, reméljük, az érettséggel eljön.
2011. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Azért, mert buta. Vagy nagyon elnyomó családban nőtt fel. Vagy annyira nagyon szerelmes beléd, hogy olyan rettenetesen zavarban van, hogy nem is tud szólni. Vagy nem vagytok egymáshoz valók, és a lány hüledezik minden kijelentésedre és témádra és a fejét fogja, milyen idióta vagy, és inkább nem mond semmit. Ennyiből nehéz eltalálni, melyik lehet. A legelsőre tippelek, egyszerűen ostoba és kész.
2011. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok a legelső hozzászóló. Hát őszintén szólva egy 19 évestől én sem mernék olyan sok mindent megkérdezni. Egy fiatalabb pasitól annál inkább. 15/L
2011. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Talán nem egy 15 évessel kellene kezdened. Vagy olyat kellene keresned, aki érettebb a koránál.
2011. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de am tudom hogy nagyon szeret akárcsak én öt. és nem buta. de benne van az is hogy "nem mer kérdezni" pedig mondtam már neki hogy nyugodtan kérdezzen..:\\ még mindig nem tom mi a problem :\\ kérdeztem hogy mér nem kérdez azt mondta nem tud semmit. xD vagy (nemtom) énse tom már mi baja van :S hogy derithetném ki? mit kellene tennem hogy kiváncsi legyek számára? és érdeklödjön?
2011. jan. 27. 14:33
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
A barátnőd csak azért van veled, mert tetszel neki. Azt sem tudja, hogy mi az a szerelem, és az a baj, hogy neked nem is ilyen fiatalokkal kellene foglalkoznod. Kicsit más már az életetek, problémáitok, más dolgok kötnek le. A barátnőd így 15 éves fejjel még csak azt látja, hogy húha, szóba állt vele egy idősebb pasi, és az milyen jó.
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
Szerintem menekülj minél előbb!! A barátom 23 éves, kedves, aranyos, helyes, udvarias, de nem egy szószátyár. Sajnos én már beleszerettem így is, de van hogy azért mondom le a randit még ha hiányzik is, mert fárasztó, hogy mindíg nekem kell beszélnem meg szórakoztatnom, tudom ő nem várná el és már kínos csönd szakaszon is túlvagyunk, de azért még néha zavaró. Esetleg idővel megnyílik...
2011. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!