Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok egy normális párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok egy normális párkapcsolatot kialakítani a tanulás miatt. Lebeszélnétek a saját hülyeségemről?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, és állandóan csak tanulok. Mivel nyelvszakon vagyok, és nulláról kezdtem a nyelvet, az órai anyagon kívül magamtól is sokat tanulok. És félek, hogy ha lenne barátom, sokkal kevesebb idő jutna erre, és lemaradnék. Persze tudom, hogy nem normális ahogy gondolkozok, más is megoldja. A vizsgákra is túlzásba vittem a tanulást de aztán úgy bepánikoltam, hogy nem is kaptam hármasnál jobbat. Hogy tudnék erről leszokni? És mit csináljak magammal, hogy merjek ismerkedni?
2011. jan. 27. 22:52
 1/10 Cory Rose ***** válasza:
49%
Szerintem diplomázz le és utána foglalkozz ilyesmivel.
2011. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, először is rá kell jönnöd arra, hogy csak a kifogásokat keresed. Megkeresed azokat a gondolatokat amikkel egyetértesz, túlságosan egyoldalúan gondolkodsz...

Ha most azt mondanám Neked, hogy gondolj 3 jó indokra, hogy miért lenne jó ha lenne párod, és hogyan tudnád összeegyeztetni az időddel-életeddel, akkor biza menne:)

Csak az emberek hajlamosak egyoldalú információkat gyűjteni....


És van erre egy jó mondás "ha valaki akar valamit, keresi a megoldásokat, ha nem akkor a kifogásokat"...


Nekem 4. éve van párkapcsolatom, leérettségiztem mellette, és két éve egyetemista is vagyok, egy olyan szakon, ahol nem keveset kell fenekelni...a héten reggeltől estig nyomattam én is megállás nélkül...

Vizsgaidőszakban nem nagyon találkozunk (mondjuk jelenleg távkapcsolat) DE ha találkozunk is ilyen helyzetben, tudjuk, hogy fontos, hogy odategyük magunkat a tanuláshoz. Felnőtt emberek vagyunk, el tudjuk dönteni, hogy mi a helyes.

Szerintem csak hozzáállás kérdése, meg lehet szokni. És ne mondd, hogy nincs napi 2-3 órád amit "csak úgy" töltesz el. Nyugi, megváltozik a hozzáállásod, ha szerelmes leszel:)

2o-L

2011. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ráérsz ezen akkor filózni, ha jön valami ígéretes férfijelölt. Ha netán szerelmes leszel, úgyis megduplázódik az energiád, és talán menni fog egyszerre a kettő is, de ha ezt már lehetséges problémaként látod, kár lenne minden áron párt keresgélni.
2011. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen tanácsolnám ugyanazt, mint az előttem szóló, de attól tartok, aki ilyen beállítottságú, az diploma után majd a munkába ássa bele magát. Nem könnyű normálisnak lenni, az az igazság. Mert ha meg elkezdesz ismerkedni, belezúgsz valakibe, az még csak hagyján, de aztán jön a "szeret, nem szeret, csak egy kicsit, ..." stb, meg a szex mindent felülíró parancsolat, na akkor már nehezebb a tankönyvnél maradni. Viszont az Élet szép kell hogy legyen! Igenis menjél, jelenj meg különféle összejöveteleken, sporteseménye, ahol csak lehet, gondolj arra,hogy egy esztétikai élmény a megjelenésed, mosolyogj belül,az kívül is megszínezi az arcod egy kis titokzatossággal. Ha nekimégy valakinek, mondd, hogy pardon, és nézd meg jól, ki volt az, kérdezd meg valakitől, nincs-e véletlenül egy fölösleges zsebkendője, ugorj a nyakába valakinek, mondd: Szia Józsi, hogy kerülsz ide?", aztán csodálkozz el, hogy nem a Józsi az, szóval ilyenek.
2011. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
off: előző nőm pont ilyen volt még 10 perce sem volt rám egy nap mindig tanult és tanult utána meg még ő volt besértődve amikor felhoztam a dolgot szal repült szegény...
2011. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tudom, hogy igazatok van, csak ilyen bíztatásokra van szükségem. Az a mondat külön nagy segítség volt, hogy ha valaki akar valamit, akkor keres megoldást, ha nem, akkor kifogásokat. :)
2011. jan. 27. 23:43
 7/10 Igor26 ***** válasza:
100%

Én nem olyan rég fejeztem be az egyetemet és nem épp egy bölcsészkart. Utólag azt tudom mondani, hogy foglalkozz annyit a tanulással, amennyi vizsgára kell és ne görcsölj rajta. Kb. ugyanazt a teljesítményt fogod elérni vizsgán és még életed is lesz. Nézz azokra a társaidra, akik lazábban nyomják. Mennyivel rosszabb nekik? Nem a hanyag emberekre gondoltam, de még azok is. Egy kis tudatossággal lenyomod a vizsgákat, azt csá. Ami viszont NEKED fontos, azt tanuld meg, képezd magad. Nekem is volt hasonló problémám, mint neked. Az egyetem nem ér annyit, hogy rámenjen az egészséged, akár fizikálisan, akár mentálisan. Inkább élj és legyél kiegyensúlyozott. Megkapod a plecsnit a végén, de 5 évvel öregebb leszel.

Tudom, ez nem egy konformista válasz, lehet vitatkozni velem, nem gond. Attól még a munkaerőpiac romokban, az egyetem arra nem készít fel! Ezen a fórumon diplomás emberek akarnak öngyilkosok lenni...pont ma válaszoltam valakinek. Az egyetem csak a szükséges rossz, legyen meg, a többi nem fontos.

2011. jan. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem azóta magasabb az átlagom mióta van barátnőm.
2011. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha majd szerelmes leszel és befed a rózsaszín köd, el fogod hanyagolni a tanulást magadtól :) csak ne felejts el ismerkedni :D :D
2011. jan. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a 2o-L vagyok.

Jó lesz, meglátod, próbálj meg ismerkedni...

Én is sokat tanulok, de mikor éppen nem (évközben) a hétvégéket a párommal töltöm...mikor meg tanulni kell nincs más, hát tanulunk:D ez se tart örökké.

Ez nem lehet kifogás egy párkapcsolatnak:)

minden jót

2011. jan. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!