Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy ahogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ahogy egyre idősebb leszek, egyre inkább félek a kapcsolatoktól és a lányoktól?

Figyelt kérdés
Régebben sem voltam egy nagy csajozó, mert féltem, hogy kinevetnek a kinézetem miatt, de mostanában már elég súlyos a helyzet.
2011. jan. 28. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
21
2011. jan. 28. 20:24
 3/24 anonim ***** válasza:
és volt már nőd?
2011. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is 21 éves vagyok és ugyan ezt érzem.


Úgy gondolom ez azért van, mert már lassan nincs olyan Férfi a földön, aki megfelelne a Nök elvárásainak és most nem elsösorban azokról a Nökröl beszélünk, akik tényleg Istennök, hanem már azokról is, akik bizony kis jóindulattal sem nevezhetöek szépnek.

Egyszerüen a média nyomja az emberekbe, hogy így kell kinéznend akkor vagy király. Sok pénzed legyen, akkor vagy király és ezek alatt nem hajlandóak szóbaállni senkivel.

Papol nagyon sok Nö, hogy számít a jólneveltség, intelligencia, kedvesség. Könyörgöm, maguk ellen beszélnek, mert akik ezeket mondják, kivétel nélkül a "rosszfiúkat" keresik.


Én egy megoldást találtam magamban.

Dolgozni kell, olyan irányba tanulni, hogy az ember gennyesre keresse magát, majd 30-35 évesen le kell alacsonyodni és "megvenni" egy 20 évest, aki most szóba sem áll velünk, mert nem vagyunk azon a "szinten".

2011. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem volt.


Igen, igazad van, utolsó.

2011. jan. 28. 20:49
 6/24 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az utolsóval. Talán néhány csúnyább lánynál még az átlagos srácoknak is van esélyük, viszont aki az átlagnál rosszabbul néz ki, annak nincs más esélye, csak h gazdag legyen.
2011. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Szia! ne aggódj! nem vagy egyedül!:) én 18/L és még nekem sem volt igazi kapcsolatom és nem tudom miért... fogalmam sincs mit csinálok rosszul.. oké nem járok el szórakozni, nem riszálom magam minden szombat éjszaka a diszkóban, mert nem az a típus vagyok na. de hiszek benne (vagy legalábbis nagyon remélem), hogy rám is vár vhol az igazi:) néha nagyon el tudok keseredni, főleg amikor osztálytársaimat a pasijukkal látom, és persze, sokan vannak olyanok is akiknek nincs párkapcsolatuk, de vhogy őket nem veszem észre:) néha jó a "szingliség" néha viszont nagyon jó lenne, ha lenne mellettem vki...:( de nem kell feladni! mindenki életébe máskor jön el a nagy ő. szóval hajrá! járj nyitott szemmel!:)
2011. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

engem szépnek mondanak, eddig mégis csak gázos pasik akartak velem járni(nem csúnyák, hanem agybajosak), és én inkább nem jártam velük...tehát a külső nem minden.

a szépek is lehetnek pechesek :S ... én összejönnék 1 "csúnya" sráccal is, ha nem lenne gázos, idióta.

20/L

2011. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok idióta, sőt, szerintem ilyen szempontból jobb vagyok, mint az átlag. Viszont az önbizalmam vészesen alacsony... Persze próbálok adni a külsőmre, nem vagyok ápolatlan, stb.

77%-os, merre laksz? :D

2011. jan. 28. 21:10
 10/24 anonim ***** válasza:
21:04 Velem pl biztos nem, én már túl csúnya vok ahhoz :)
2011. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!