Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

5 hónapja van egy jól működő párkapcsolatom.

Általában amikor együtt vagyunk,és délutáni szieszta van,akkor pihenünk.Ő mindig alszik,ami engem nagyon zavar,mert nekem nem megy minden helyzetből az alvás.Sokszor csak jó lenne hülyéskedni,dvdzni,ölelni,csókolni egymást...Nem tudom mire vélni.Unhat?Nem igazán szeret?Mert aki imádja a szerelmét,az nem tud elaludni mellette.Jól mondom?


2011. febr. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán un téged. ha meg akarod tartani találj ki valami jo programot.pl.: sétálás a parkba vagy valami ilyensmi
2011. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak pihen, nem jelenti azt, hogy nem szeret. Ha ottmaradnál éjszakára akkor megsértődnél ha elaludna? Az én párom is szokott aludni délután amikor ott vagyok, én addig filmezek, vagy szórakozom valami mással, ha én nem tudok elaludni. Nem kell mindjárt arra gondolnod, hogy nem szeret ha csak pihen délutánonként...

19/L

2011. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mindig nem lehet aludni szerintem...és nem 2 órákat...
2011. febr. 1. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz ,nekem d.u . alvás ból 1óra bőven elég !
2011. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azta ezt már nem hiszem el komolyan mondom h már egy ilyen dologból is arra kell következtetni h nem szeret.ő nem lehet fáradt vagy mi???nem értem az embereket esküszöm.
2011. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet fáradt,mert egy hónapban 8 napot dolgozik!1 nap megy 3 nap pihi... Akkor ilyenkor mivan?
2011. febr. 1. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát... ha lenne barátom, néha bizony nagyon jól esne délután kicsit hozzábújni, és akár aludni... :) Ez nálam pont azt jelentené, hogy szeretem, és valahogy megnyugtat, ha ott van. :) Nem tudok bárki mellett elaludni. :D

Más programotok van? Ha "jól működő párkapcsolat", akkor gondolom... Akkor meg szerintem felesleges ezen aggódni. :)

2011. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van más progink is.Csak ez az egy zavar h aluszékony,lát egy ágyat és már alszik, holott 1 hónapban 8 napot dolgozik.
2011. febr. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!