Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom külföldre megy dolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom külföldre megy dolgozni 3 hónapot. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
19L
2011. febr. 2. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vibrátorral.
2011. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Miért, magával viszi a pacemakered?
2011. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm Amerikában volt 3 hónapot úgy, hogy még csak nem is netezhetett.

Utána viszont új dimenziókat ért el a kapcsolatunk. Kibírni nehéz volt, próbáltam lekötni magam, hogy addig se hiányozzon annyira (nem arra gondolok, hogy megcsaltam). Nehéz általános érvényű tanácsot adni, de gondolj arra, milyen jó lesz újra együtt.

2011. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Addig szedj fel másokat, használd ki a szabadságot. Hidd el, hogy ő is ezt teszi majd.
2011. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy évet vagyunk távol egymástól. Én vagyok külföldön. sokat skypeolunk, és fb-n leveleket irogatunk napközben, így munka alatt is elérjük egymást :)


És aki meg azt mondja, h szedjél fel mást, az nem normális..


Amúgy szegény srác is.. :)

2011. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3 és fél éve vagyunk együtt
2011. febr. 2. 22:50
 7/16 anonim ***** válasza:
én 4 hónapja nem találkoztam a barátommal,hát mit ne mondjak igen rossz...legyél sokat a barátnőiddel,próbáld lefoglalni magad valamivel..és így csak az éjszakáid lesznek sz@rok!!!!:S
2011. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg anyukádat hogy hogyan bírta ki annakidején mikor apucit behívták katonának! ha már akkor együtt voltak! ha nem akkor biztos van a környezetedben olyan nő aki túlélte a másfél évet is! mobiltelefon meg internet meg még nem is volt!mindenesetre ha szereted 3 hónap még lehet jót is tesz a kapcsolatnak! NEHÉZ LESZ,DE KITARTÁS!
2011. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

3 és fél év után ez egy jó próbatétel lesz a kapcsolatotoknak. Ha kibírjátok, akkor már biztosak lehettek, hogy jók vagytok egymásnak

Nehéz lesz kibírni, temetkezz bele a munkába, tanulásba és el fog telni hamar. Keress fel régi barátokat. Aztán sok boldogságot utána :)

2011. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A chat vagy telefonszexet próbáltátok? Én is azt hittem hülyeség, de mikor kipróbáltuk nagyon jó volt! Utána pár napig olyan, mintha tényleg itt lett volna.
2011. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!