Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén összevesztünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén összevesztünk és szakítottunk. Szeretném őt visszakapni mert hihetetlenül szeretem, csak erre sajnos most jöttem rá. Szte ez már kihűlt, már nem szerelmes. Vissza akarom szerezni őt, közel 2 évig voltunk együtt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem szerelmes, akkor felesleges újrakezdeni/folytatni. Annyi lenne az eredmény, hogy mégjobban fájna neked.
2011. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Te fiú vagy vagy lány?

Mert ha te vagy a lány, akkor vissza tudod szerezni. Ha te vagy a fiú, akkor nem.

ha mind a ketten egyneműek vagytok, akkor meg nem tudom.

2011. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ő is bánja a szakítást, valószínűleg fog hozzád közeledni. A fiú vagy a lány vagy? Hány évesek vagytok?Mi volt a veszekedés tárgya? Történt-e megcsalás, másfele kacsintgatás? Olyan előfordulhat, hogy ezt a kihűlős szöveget hirtelen elkeseredésében mondja az ember, és nem gondolja komolyan.
2011. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg még egyszer leülni vele és megbeszélni. Ha hajlandó rá.

Ha tényleg nem szeret, akkor kár tovább próbálkoznod, viszont, ha még érez valamit irántad, akkor egy mindent tisztázó, őszinte beszélgetés sokat jelenthet.

2011. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fiú vok,én 22 ő 19 éves.Már megszokás alapú lett a kapcs mert sok volt a netezés,én próbáltam vna közös programot de nem akart.Aztán én se próbáltam már annyit tenni érte,hülye voltam.Nem volt megcsalás.
2011. febr. 4. 14:00
 6/15 A kérdező kommentje:
A veszekedés tárgya az volt h felhívta őt egy srác akit vmi buliban ismert meg bnőjén keresztül,de most ugyanezen a lányon keresztül webcamozott is vele és most sokat beszélgetnek...
2011. febr. 4. 14:02
 7/15 anonim ***** válasza:
felejtős
2011. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem hangzik jól...

Ki netezett sokat?

Talán egy őszinte beszélgetést még megpróbálhatnál. (De akkor minden lapot teríts ki, nagyon őszinte légy, de úgy, hogy a büszkeségedet ne veszítsd el)

Csak hogy megnyugodj, mindent megtettél. (Meg hátha sikerül.)

2011. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy egy 19éves lánynál az őszinteség, meg a nagy beszélgetés segítene. ez esetleg más korosztálynál bejöhet, de itt nem ez kell. Vegyél egy dárga autót. csináltass vagány tetkót, legyél kva laza. Akkor lehet, hogy visszajön. De szerintem felejtős (mint már említettem volt az imént is.)
2011. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én készültem államvizsgára addig ő netezett,amíg ő meg nézte a sorozatokat addig meg én.De mondtam csináljunk ezt azt de könnyeb volt a net.Meg baj volt h én vágytam barátokra,egész félév alatt 3x mentem ki hozzájuk,közös albiban laktunk félévig.Együtt bulizni nem igazán tudtunk,mert én olyankor találtam meg a haverokat.
2011. febr. 4. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!