Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme közelednem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme közelednem az emberek felé?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy 18 éves srác vagyok, tulajdonképpen nincsenek barátaim akik elhivnának ide-oda vagy akár keresnék társaságomat.

Most oké hogy csak annyi lenne, h. odamegyek emberekhez (suliban) és megprobálok haverkodni velük, vagy akár facebookon stb...

csak az a baj, hogy fenáll a lehetősége annak, hogy szarba se fognak venni, és akkor még én leszek a nyomorék h. megprobáltam kapcsolatot teremteni.


az világos, h. az nyer aki mert és hogy kockázat nélkül nincs nyereség, csak eleve azt látom, hogy mindenki olyan "kivagyte" tekintettel náz rám... és ezért van bennem egy olyan h. áhh minek is próbáljam meg ha úgyis kudarc lesz a vége...


na szerintetek inkább nézzenek hülyének h. próbálkozok vagy folytassam unalmas magányos napjaimat?


amúgy énis abba a stílusba tartozom amibe ők, nemvagyok az a kocka típus sem a stréber és az önbizalomhiányos csendes gyerek sem.

törődöm a külsőmmel, de nem vagyok lenéző sem flegma, mert hát mire fel is lennék az ?!


várom a véleményeket ;)


2011. febr. 6. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én haverkodnék veled:)

Nem nehéz ez hidd el, sem barátnőt szerezni, igazi szerelmet viszont nehéz:S

20f

2011. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

barátnőm márt volt azzal nincs gond D:

igaz nem tartott sokáig mert nem éreztem azt amit kéne meg eleve nem szeretem a hosszútávú kapcsolatokat...

2011. febr. 6. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátkozni még ennél is könnyebb, nagyon könnyű, nem értem hogy nem mehet.

Nem nevet ki ez miatt senki, csak beszélgetsz valakivel és kész.

2011. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!