Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már így? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így? Van egy csaj akibe szerelmes lettem nagyon, és úgy érzem, mintha ő is érezne irántam valamit, csak nem akarja elmondani, vagy nem tudom

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő, hogy egyszer olyan jelet küldd, mintha barátnak tekintene, és van, amikor olyan jeleket küldözget, mintha többet érezne, és bejönnék neki. Nem hiszem, hogy átver, ez kb egy éve megy így, azóta elég sokat beszélgetünk, és jóban vagyunk
2011. febr. 8. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
talán nyíltan meg kéne kérdezned, vagy elmondani te mit érzel, különben semmi nem fog változni.
2011. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudja h tetszik neki, és h érzek iránta valamit, ő azt mondta barátnak tekint, illetve kedves, és nagyon szimpi srác vagyok, más mint amilyennek gondolt,és kellemeset csalódott. teát nem egészen barátságot érez.szerintem. és már annyiszor felhoztam neki a témát, h ezért fog megutálni. de még ezen a héten beszélgetek vele két szemközt! valamelyik nap
2011. febr. 8. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:

ezért nem utálhat meg :) de ha kell legyél türelmes!

sok sikert

2011. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs,de ezt muszaj leirnom : két szem közt xDD (négy szem közt ,nem? :-))

mindenképp beszelj vele..és ne probald semmikeppen msn-n vagy ilyesmin leirni az erzelmeid,mert igy ugysem latod az arckifejezeset.

amugy ahogy irtad,komolyan azthitem,h az a fiu vagy,aki nekem is tetszik-mert velem hasonloan viselkedik az egyik srac xDDD

amugy hany eves vagy? :)

2011. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez van velem is:S ilyenkor amúgy nagy a valószínűsége, hogy semmiségeket jelnek veszünk:S Szerintem én is ezt tettem, semmiségeket vettem jelzésnek...nagy az esélye, hogy csak barátként tekint rád.
2011. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kérdésedre 14, amúgy thx all
2011. febr. 9. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

ümmm...... akkor nem te vagy az :(

:DD

2011. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!