Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog egy párkapcsolatban ha a másik fél (ezesetben a pasi) megmondja, hogy kivel barátkozhatsz és kivel nem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez szerintem már beteges. Az, ohgy te kivel barátkozol csak a te dolgod.
2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális, de az sem, hogy ezt a másik tűri.
2011. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ne foglalkozz ilyen fiúval.... most csak ezt később mást is szabályozni fog.

2011. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem de ha ilyen kérdéseket tesz fel ez a fél akkor megérdemli-.-
2011. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy egy kapcsolatban egyenrangú félként akarsz részt venni, vagy alárendeltként? Aztán cselekedj ennek megfelelően.


Nekem legutoljára apám mondott olyat, hogy kivel barátkozhatok és kivel nem, de ezt is kiskölyök koromban. Bár én férfi vagyok, de egy nőnek pontosan ugyanúgy saját joga, hogy megválogassa a barátait. S ha nekem nem tetszenek a barátai, akkor jogom van nem találkozni velük - de őt nem korlátozhatom ebben sem.


Ha valaki (akár férfi, akár nő) nem így cselekszik, akkor az egyszerűen zsarnokoskodik a másik felett. Szerintem ne tűrd el senkitől az ilyen kényszert!


Pedro

2011. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok itt a nem!

Ha szeretitek egymás akkor mindent meg lehet beszélni!

Halgasd meg az érveit,különben te sem várhatsz többet!

Ha nem szeretne, nem is érdekelné kivel koborolsz!

ragaszkodó,féltékeny,vagy mániákus az utóbb kiderűl...

2011. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

At igazság,hogy eléggé uralkodik felettem..

2011. febr. 9. 22:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs joga hozzá. Amíg nem flörtölsz, a te dolgod, kivel állsz szóba.
2011. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Képzeld el, mit szólna, ha te is ugyanezt tennéd vele. Ha dühös lenne, nem normális.
2011. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!