Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1éve ismerek egy srácot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve ismerek egy srácot, de főleg csak msn-en beszéltünk. A 2. randin az ágyban kötöttünk ki, csókolóztunk, simogattuk egymást, nem volt szex.3hét telt el, de azóta mindig dolga van és nem találkoztunk. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet akart volna es nem engedted :D... de komojan 1. hany eves vagy?
2011. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű 1 év alatt belefáradt
2011. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy nem elég nagy a melled.
2011. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akart volna és direkt nem engedtem neki többet :)

20 évesek vagyunk, de ezt nem azt jelenti, hogy egy szóra le kéne vele feküdnöm vele szerintem.

Igazából csak most vállalta még fel h. vonzódik hozzám, eddig nem tudtam eldönteni h. csak barátként gondol-e rám.

2011. febr. 10. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!