Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen apró kedvességeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró kedvességeket tudtok, amiket adni tudok egy osztálytársamnak (lány)? Olyan, ami nem tűnik túl nyomulósnak, csak a kedvességet fejezem ki vele, a jó kapcsolatot teremtem meg vele.

Figyelt kérdés
18/F
2011. febr. 10. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan tárgyra, vagy mire gondolsz? Mert ha igen, akkor nem azzal kéne kezdeni, ha másra gondoltál akk előre is bocs :) Szerintem mindenképpen a komoly beszélgetés az alapja, próbálj meg ráhangolódni néha olyan témákra, amiket kedvel, főleg olyanra, amit úgy érzel, hogy akárkivel nem szokott, esetleg szégyell megdumálni, hidd el az nagyon jó érzés tud lenni, amikor olyan rejtett vágyakat, dolgokat megoszt 2 nem egymással, de közben (még) nincs is köztük szerelem :) Csak hogy ezt elérd, akkor te kell magadból kezdeményezz olyan jellegű témát, amit lehet kezdetben szégyellsz neki elmondani, de lehet, hogyha majd látja azt, hogy te mennyire megnyílsz előtte, nem rejtegeted előle a különlegességeidet, akkor majd ő is 1x hirtelen kitár elébed hihetetlen dolgokat :) Tapasztalat, és nagyon jó érzés ez :) Ha kedves tárgyra gondolsz, akkor meg mindenképp valami kis általános dolog legyen, pici plüss állat, vagy amit szeret, esetleg házilag barkácsolj neki valamit össze :) (19/F)
2011. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem, nem tárgyra gondoltam, hanem cselekedetekre. Amit mondtál jó, köszönöm szépen! :)

2011. febr. 12. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!